w

Ile zarobili Margot Robbie i Ryan Gosling za główne role w Barbie? Kwoty mogą zdziwić

Reklama

Ile zarobili główni aktorzy z najnowszej Barbie? Zarobki Ryana Goslinga i Margot Robbie.


Zarobki największych aktorów na świecie zawsze są dość fascynującym tematem, zwłaszcza dla osób, które mocno interesują się światem filmowym i Hollywood. Niektóre wynagrodzenia potrafią być naprawdę pokaźne, inne zaś mogą rozczarować.

Jeśli chodzi o Margot Robbie i Ryana Goslinga, którzy zagrali główne role jako Barbie i Ken w najnowszej Barbie, można by było spodziewać się naprawdę wysokich zarobków. A tak to kwestia jest dość sporna.

Ile zarobili Margot Robbie i Ryan Gosling?

Reklama

Patrząc na fakt, że Barbie okazała się największą premierą 2023 roku, można by było się spodziewać, że aktorzy zarobili krocie. Według raportów uzyskanych przez Variety zarobki zarówno Margot Robbie, jak i Ryana Goslinga w rolach Barbie i Kena dosięgły aż 12,5 miliona dolarów, czyli około 55 milionów złotych.

https://variety.com/2022/film/features/movie-star-salaries-joaquin-phoenix-joker-2-tom-cruise-1235320046/

Czy to dużo, czy mało? Oczywiście wszystko zależy od wielu czynników. Patrząc na fakt, że Ryan Gosling i Margot Robbie są aktualnie niezwykle popularnymi nazwiskami w świecie filmu, zarobki wydają się być naprawdę dobre.

Z drugiej strony wiele osób twierdzi, że skoro Barbie była największą premierą tego roku i zarobiła około 1,5 miliarda dolarów, aktorzy powinni otrzymać o wiele więcej. Według statystyk prowadzonych przez Variety to Tom Cruise w ostatnim roku zarobił najbardziej pokaźną sumę na świecie w wysokości 100 milionów dolarów za zeszłoroczny Top Gun: Maverick.

Wiadomo – ile osób, tyle opinii. Każdy będzie miał swoje zdanie na ten temat, jednak warto pamiętać, że tak doświadczeni aktorzy wiedzą, na co się piszą, podpisując kontrakty. 12,5 miliona dolarów to wciąż topka, jeśli chodzi o zarobki aktorów z ostatniego roku.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy