w

Kolejna część Kapitana Ameryki w drodze? Chris Evans powiedział chyba trochę za dużo

Prawdopodobnie pojawi się zupełnie nowa część Kapitana Ameryki. To zdecydowanie dobra wiadomość dla fanów


Kapitana Ameryki zdecydowanie nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy fan Marvela zapewne zna bohatera od podszewki, zwłaszcza że jest jednym z najważniejszych postaci w całym universum, a także należy do znanej każdemu grupy superbohaterów Avengers.

Kapitan Ameryka doczekał się trzech pełnych filmów ze swoim udziałem w roli głównej. Ponadto możemy zobaczyć go również w przygodach Avengersów, których również pojawiło się w kinach całkiem sporo – a na drodze kolejne z nich. Co jednak ciekawe, dyrektorzy chyba już zdecydowali o kolejnej części Kapitana.

Co z kolejną częścią Kapitana Ameryki?

Chris Evans, amerykański aktor znany w uniwersum Marvela jako Steve Rogers, który jest tytułowym Kapitanem Ameryką, zapytany ostatnio o swoją rolę, powiedział coś, co bardzo uszczęśliwiło fanów uniwersum.

Aktor ostatnio pojawił się na Chicago Comic & Entertainment Expo. Podczas jednego z panelu, w którym uczestniczył, zadano mu pytanie, czy ma zamiar powrócić do uniwersum jako Kapitan Ameryka, na co ten odpowiedział:

Boże, to jest trudne. Słuchaj, bardzo kocham tę rolę, naprawdę wiele dla mnie znaczy. 

Czy uważam, że wciąż jest wiele historii do opowiedzenia o Stevie Rogersie? Oczywiście, ale jednocześnie staram się obchodzić z tym bardzo ostrożnie.

 

Słowa Chrisa Evansa bardzo zaciekawiły. Z jednej strony wygląda to tak, jakby sam aktor był czymś bardzo podekscytowany – być może trwają już wstępne rozmowy na temat kolejnej części filmu? Z drugiej strony odpowiedź była na tyle krótka i tajemnicza, że nie wiadomo co się tam może dziać.

Wygląda jednak na to, że sam Chris Evans czuje pewien niedosyt w historii Steve’a Rogersa i widać, że wciąż ma ochotę na współpracę. Bardzo możliwe też, że aktor już ma podpisany kolejny kontrakt i na tym etapie nie może zdradzać za wiele. Jakiś czas temu była mowa o tym, że aktor sam nie był pewny kontraktu, może to już się zmieniło? Czas pokaże.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy