w

Nicolas Cage oficjalnie schodzi ze sceny. Aktor chce przejść na emeryturę

Nicolas Cage to jedna z największych gwiazd kina. Aktor postanowił jednak przejść na emeryturę.


Nicolasa Cage’a kojarzy praktycznie każdy, nawet jeśli nie jest zapalonym fanem Hollywood czy w ogóle kina. Aktora możecie kojarzyć przede wszystkich z takich tytułów jak Ghost Rider, Uczeń czarnoksiężnika, Zostawić Las Vegas czy Adaptacja.

Nicolas Cage to zdecydowanie jedna z najbardziej barwnych postaci, jeśli chodzi o świat kina. Teraz jednak aktor w wieku 60 lat zdecydował się w końcu przejść na emeryturę.

Nicolas Cage kończy z karierą

Nicolas Cage został urodzony w 1964 roku, co oznacza, że z początkiem roku, 7 stycznia, skończy dokładne 60 lat. Według aktora jest to idealny moment, aby zacząć powoli kończyć swoją filmową działalność. Opowiedział o tym w ostatniej rozmowie z Vanity Fair.

Być może zostały mi jeszcze trzy lub cztery filmy. Czuję, że powiedziałem już to, co miałem do powiedzenia w temacie kina. Myślę, że wykorzystałem swój czas najlepiej, jak mogłem.

Badałem, ile czasu mi jeszcze zostało. Pomyślałem: Ok, mój tata zmarł w wieku 75 lat, ja będę mieć 60. Jeśli będę miał szczęście, czeka mnie może dobre 15 lat i mam nadzieję, że więcej. Co chcę zrobić przez te 15 lat? Bardzo wyraźnie dotarło do mnie, że chcę spędzić czas z rodziną.

60 lat to bardzo dobry moment dla aktora na przejście na emeryturę. Zanim to jednak nastąpi, Cage szacuje, że zostały mu jeszcze 3 lub 4 filmy do nakręcenia. Można się więc spodziewać, że przez następne kilka lat będziemy mogli jeszcze kilka razy zobaczyć aktora na wielkich ekranach. Później zapewne jego kariera mocno zwolni.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy