Oryginalni Avengers to już przeszłość? W Secret Wars zobaczymy zupełnie inną grupę

Seriale i filmy

Reklama

Plotki, które krążą wokół nadchodzącego filmu Avengers, głoszą, że nie zobaczymy już oryginalnej grupy Avengersów.


Raczej każdy, nieważne czy lubi Marvela, czy nie, kojarzy oryginalnych Avengersów. W ich skład wchodzili: Iron Man, Kapitan Ameryka, Hawkeye, Hulk, Thor i Czarna Wdowa.

I choć od ostatniego filmu Avengers: Koniec gry, minęły dopiero 4 lata, to mówi się, że oryginalna grupa odchodzi już w zapomnienie na rzecz zupełnie nowych aktorów i postaci. Te mają zastąpić dobrze znanych Avengersów.

Zupełnie nowi Avengersi?

Reklama

Avengers: The Kand Dynasty i Avengers: Secret Wars to następne duże filmy Marvela, które są zapowiedziane na 2026 rok. Niestety pogłoski wskazują na to, że oryginalna grupa Avengers ma zostać częściowo lub całkowicie zastąpiona przez zupełnie nowych bohaterów.

Reklama

Według źródeł Avengers: Secret Wars ma być „miękkim restartem”. Poinformowano również, że film może być „zupełnie nowym, zupełnie innym MCU, prawdopodobnie dzięki nowej Linii czasu”, w której inni aktorzy wcieliliby się w role oryginalnych Avengers, czyli Iron Mana, Kapitana Ameryki, Hawkeye’a, Hulka, Thora i Czarnej Wdowy.

 

Marvel i Disney+ ustanowiły już następców dla niektórych postaci, takich jak Hawkeye czy Czarna Wdowa przez Hailee Steinfeld i Florence Pugh. Zaś takie postacie jak Shang-Chi czy Ms. Marvel mają zostać wprowadzeni, aby uzupełnić ekipę.

Jeśli wszystkie doniesienia, przecieki i pogłoski się sprawdzą, oznacza to, że następna generacja Marvela zdobędzie zupełnie nowy zespół Avengersów a starzy bohaterowie odejdą w zapomnienie.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej