w

Pamiętacie tego dziadka ze Squid Game? Właśnie zaskoczył Internet swoją sesją zdjęciową w…

Mimo że Squid Game poszło już trochę w zapomnienie, to aktorzy popularnej niegdyś serii dalej podbijają Internet.


Squid Game swoje 5 minut przeżywał głównie na koniec 2021 roku, później trochę o nim zapomniano. Co prawda serial ma doczekać się wkrótce swojej kontynuacji, bowiem reżyser główny jasno zakomunikował prace nad kolejnym sezonem koreańskiej dramy, to nie zebrało to tak ogromnego rozgłosu, jak pierwsza jej część.

Mimo tego główni aktorzy serialu o grze w kalmary stają się coraz popularniejsi. Wiemy, że ich kariera po wystąpieniu w popularnej dramie mocno poszybowała do góry. Co jakiś czas głośno jest czy to o Jung Ho-yeon, grającą Kang Sae-byok, czy Jung-Jae Lee, odgrywającego rolę głównego bohatera – Seong Gi-Huna. Teraz jednak można było usłyszeć o Oh Young Su, czyli numerze 001 w serialu.

001 ze Squid Game w nietypowej sesji zdjęciowej

Oh Young Su to 78-letni aktor z Korei Południowej, który zyskał niesamowitą sławę po zagraniu roli Oh II Nama, czyli numeru 001 w tytułowej grze w kalmara. W całej serii Squid Game mężczyzna mocno zaskakiwał oglądających swoimi umiejętnościami aktorskimi oraz nieoczekiwanym rozwojem postaci.

Co ciekawe, aktor po raz kolejny zszokował swoich fanów swoją ostatnią aktywnością. Chodzi mianowicie o sesję zdjęciową dla Arena Homme, która mogłaby być dla wielu bardzo kontrowersyjna. 78-letni mężczyzna postanowił bowiem przełamać pewne stereotypy i założyć do zdjęć… szpilki, skórzane rękawice z długimi paznokciami, obcisłe stroje, a także damskie torebki.

Jak prezentuje się cała sesja zdjęciowa dla sportowej kampanii?

Sesja zdjęciowa w ramach kampanii dla Balenciaga x Adidas wydaje się być bardzo kontrowersyjna nie tylko ze względu na wiek aktora, ale również dlatego, że Oh Young Su łamie mocne stereotypy dotyczące płci oraz wieku.

78-letni mężczyzna udowadnia, że bez względu na płeć i wiek można nosić wszystko to, co się ludziom podoba, a ubrania tak naprawdę nie posiadają żadnej płci. Wszystko zależy od sposobu ich noszenia, pewności siebie oraz podejścia do życia.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy