w

Peter Parker i Miles Morales w jednym filmie? Nowy pomysł na Spider-Mana 4

Czas tyka, a twórcy wciąż zastanawiają się co do Spider-Mana 4. A znany leaker podpowiada, czego możemy się spodziewać.


O tym, że Spider-Man 4 rzeczywiście pojawi się w przyszłości, wiemy już od dawna. Do nowej części filmu o superbohaterze ma po raz kolejny powrócić Tom Holland, który sam nie może się doczekać rozpoczęcia prac.

Co jednak ciekawe, Marvel i Sony nie jest w stanie dojść do porozumienia. Obie strony mają zupełnie inne pomysły i wyobrażenia co do Spider-Mana 4.

Peter Parker i Miles Morales w jednym filmie?

W ubiegłym roku animowana wersja Spider-Mana: Poprzez multiversum zdobyła ogromny sukces, a Miles Morales świetnie przyjął się jako alternatywna wersja superbohatera. I choć Tom Holland wciąż jest ulubieńcem wielu osób, to najwidoczniej Marvel i Sony wciąż nie mogą dojść do porozumienia.

Podczas gdy jedna strona chce kontynuować historię Petera Parkera, druga woli zwrócić się ku Miles Moralesowi. I tutaj postanowił wkroczyć właśnie Daniel Richtman, leaker i specjalista od Marvela, który sugeruje, czego możemy się spodziewać w Spider-Manie 4.

Richtman twierdzi bowiem, że jeśli Sony i Marvel się nie dogadają, w najnowszej części ujrzymy zarówno Petera Parkera, jak i Milesa Moralesa. A jako że ten drugi pojawił się jedynie w animowanej wersji, oznacza to, że bohater zaliczyłby wtedy swój aktorski debiut.

Patrząc na to, że Spider-Man: Bez drogi do domu pokazał nam Peterów Parkerów z różnych uniwersum (Tobey Maguire, Andrew Garfield), można zakładać, że taki koncept rzeczywiście może mieć sens. Mimo to nic jeszcze nie zostało oficjalnie potwierdzone. Teorii jest wiele, natomiast wszystko zależy od tego, w jakim kierunku pójdą Sony i Marvel.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy