Trailer 3 sezonu Wiedźmina zbombardowany łapkami w dół. Fani nie chcą odejścia Henry’ego Cavilla

Seriale i filmy

Reklama

Fani serialowego Wiedźmina mocno pokazują, że nie podoba im się odsunięcie Cavilla od serialu.


Kilka dni temu Netflix opublikował trailer zapowiadający trzeci sezon serialowego Wiedźmina. Mimo że filmik nie wydaje się kontrowersyjny i jest zwyczajnym przedsmakiem nadchodzącej kolejnej części serialu, to fani postanowili mocno pokazać swoje niezadowolenie ostatnimi nowościami.

Przypomnijmy, że Henry Cavill, którego do tej pory oglądaliśmy jako głównego bohatera – Geralta – wraz z końcem nadchodzącego sezonu odchodzi z uniwersum. Dla miłośników Wiedźmina jest to ogromna strata, bo aktor jako jeden z nielicznych na planie starał się utrzymywać scenariusz blisko oryginału. Jego odejście oznacza, że musiał mocno się nie zgadzać z nadchodzącymi planami dyrektorów.

Trailer do 3 sezonu Wiedźmina z 200k dislike’ów

Reklama

W październiku ubiegłego roku wytwórnia potwierdziła, że Henry Cavill odchodzi z uniwersum netflixowego Wiedźmina wraz z zakończeniem 3. sezonu serialu. Ten ma zostać zastąpiony Liamem Hemsworthem. I choć Liam jest wybitnym aktorem i z pewnością nie umniejszy roli Geralta, to fani będą tęsknić za Cavillem w roli głównej, do którego zdążyli się już przyzwyczaić.

Reklama

Ludzie uwielbiali Henry’ego Cavilla w roli Geralta również ze względu na fakt, że ten jako jeden z nielicznych w swojej dziedzinie jest fanem oryginalnego uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Aktor przeczytał wszystkie książki i obiecywał fanom, że póki zasiada na krześle Geralta, będzie dbał o scenariusz, aby nikt w nim za bardzo nie namieszał.

Niestety w ubiegłym roku okazało się, że Cavill miał szansę na powrót do jednej ze swoich głównych roli – Supermana. Bardzo mu na niej zależało i ubiegał się o Clarka Kenta, dopóki nie wyszło, że studio odpowiedzialne za film zostało przejęte przez kogoś innego. W międzyczasie reżyserowie pracujący nad Wiedźminem zapowiadali zmiany, które nie spodobały się aktorowi.

Z tego powodu Henry, w nadziei na nową rolę, zrezygnował z Geralta na rzecz Supermana – finalnie jednak pozostał z niczym. A fani serialowego Wiedźmina nie szczędzą sobie negatywnych opinii pod nowym trailerem 3. sezonu serialu na Netflixie. Przypomnijmy, jak wygląda zapowiedź:

Video

Widać, że twórcy nie spodziewali się tego, jak dużym echem odbije się odejście Cavilla z serialu. Fani są naprawdę źli, bo spodziewali się, że końcowo będą mogli dalej oglądać zmagania aktora w roli Geralta. To dlatego najnowszy trailer został tam zbombardowany łapkami w dół, co pokazało na Twitterze jedno ze znanych profili dotyczących świata filmowego.

I choć widoczność łapek w dół została jakiś czas temu usunięta z YouTube’a, to niektóre wtyczki do przeglądarek wciąż na to pozwalają. Wprawdzie nie są one tak precyzyjne, jak sam YouTube, to jednak widać, że stosunek dislike’ów do like’ów jest ogromny.

Weźmy również pod uwagę fakt, że wpis na Twitterze pojawił się 3 dni temu, a więc teraz zapewne liczba się mocno zwiększyła, kiedy trailer obejrzało znacznie więcej osób. Ciekawe tylko, czy odejście Cavilla wraz z końcem 3. sezonu mocno odbije się na statystykach serialu w późniejszych odsłonach na Netflixie.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej