w

Wiadomo już, kto zagra głównych bohaterów nadchodzącego live-action Lilo i Stitcha

W tym roku fani Disneya mogą spodziewać się Lilo i Stitcha jako live-action remake’u.


Disney nie przestaje zaskakiwać. Wytwórnia już od jakiegoś czasu pracuje nad live remake’ami swoich najpopularniejszych tytułów, dzięki czemu do tej pory w kinach mogliśmy ujrzeć takie produkcje jak Kopciuszek, Król Lew, Dumbo czy Mulan.

I wygląda na to, że najbliższy rok to nie tylko rok Małej syrenki, która swoją premierę odbędzie 26 maja 2023 roku. Disney jakiś czas temu ogłosił, że Lilo i Stitch również otrzyma swoje 5 minut, a teraz już wiadomo o aktorach, którzy biorą udział w produkcji.

Kto zagra głównych bohaterów?

Wiadomo, że tytułowi Lilo i Stitch to główni bohaterowie serii i to o nich mówi się najgłośniej. I choć nie wiadomo zbyt dużo na temat wersji live-action filmu, to mogliśmy zapoznać się już z główną obsadą filmu, która jest dość ciekawa.

W rolę Lilo, małej dziewczynki, która spotyka niebieskiego kosmitę – Stitcha, z którym się zaprzyjaźnia, wcieli się 7-letnia Maia Kealoha, hawajska aktorka, dla której Lilo i Stitch będzie pierwszym filmem, w jakim młoda aktorka się pojawi. Trzeba jednak przyznać, że Maia idealnie nadaje się na tytułową Lilo.

W rolę starszej siostry Lilo – Nani – wcieli się 22-letnia Sydney Agudong, filipińsko-hawajska aktorka, którą można kojarzyć z takich tytułów jak On My Block, Find Millie Martin i NCIS.

Jeśli jednak chodzi o Stitcha, ciekawskiego niebeskiego kosmitę, który postanowił przybyć na Ziemię, ten według źródeł ma ponownie otrzymać głos Chrisa Sandersa, którego można było usłyszeć w oryginalnym, animowanym show.

Live-action Lilo i Stitcha zaplanowane jest na 2024 rok, a więc jeszcze chwilę trzeba się uzbroić w cierpliwość. Znając jednak Disney, można spodziewać się, że jest na co czekać.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy