w

Wiedzieliście, że oryginalna Wednesday z lat 90 gra również w najnowszej Wednesday Netflixa?

Zapewne zagorzali fani rodziny Addamsów wiedzieli o tym od samego początku, ale dla wielu osób może to być miła niespodzianka.


Mimo że pierwszy serial o rodzinie Addamsów powstał jeszcze w latach 60., to mówi się, że ten z 1991 roku jest tym oryginalnym i najlepszym. Zdania są oczywiście podzielone, natomiast wiadomo, że ten nowszy jest zdecydowanie bardziej popularny i powszechny.

Dla wielu osób aktorzy w tej wersji zostali o wiele lepiej dobrani, a fakt, że produkcja była kręcona w późniejszych latach, sprawił, że wszystko ogólnie wygląda w niej lepiej i ciekawiej. Choć trzeba przyznać, że najstarsza wersja Addamsów również posiada swój niezwykły klimat.

Oryginalna Wednesday w nowym serialu Netflixa?

Christina Ricci to aktorka, która w wieku 11 lat wcieliła się w Wednesday w rodzinie Addamsów z lat 90. Wiele osób twierdzi, że to właśnie ona jest tą oryginalną Wednesday, którą pamiętają np. jeszcze z dzieciństwa.

W najnowszym serialu netflixa o mrocznej córce Addamsów w rolę głównej bohaterki wcieliła się zaś Jenna Ortega, która bardzo szybko zyskała na popularności. Dla wielu osób jest to ogromne odkrycie, a 20-letnia aktora dodaje do charakteru Wednesday mocnego powiewu świeżości.

Nie każdy jednak wie, że oryginalna Wednesday również znajduje się w najnowszym dziele Netflixa i wcale nie jest epizodyczną postacią, a pojawia się na ekranie naprawdę wiele razy. O kogo chodzi? Christina Ricci w najnowszej Wednesday gra Marilyn Thornhill, będącą nauczycielką przyrody w szkole Nevermore.

Na pierwszy rzut oka można kompletnie jej nie poznać, natomiast zagorzali fani rodziny Addamsów zapewne już od dawna wiedzieli o Christinie grającej w najnowszym serialu. Co ciekawe – Jenna Ortega w wywiadzie dla Teen Vogue zdradziła, że rozmawiały razem o postaci Wednesday, a Jenna zasięgała się nawet różnych porad od Christiny dotyczącej tej bohaterki.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy