w

Co zrobić, kiedy Wasz Sim się zacina i nie chce się ruszyć? Jest jeden prosty sposób

Reklama

Wasz Sim nagle stanął w losowym miejscu i się nie rusza mimo ustawionej kolejki czynności? Jest na to sposób.


The Sims 4 niekiedy latami mierzy się z problemami, które denerwują ludzi od dawna. W grze istnieją bugi, które do tej pory nie zostały naprawione, mimo długich próśb.

Wiele osób twierdzi, że czasami to wygląda tak, jakby twórcy ignorowali problemy z grą, a zamiast tego woleli pracować nad kolejnymi dodatkami, zamiast naprawiać poprzednie. Dlatego fani The Sims 4 znajdują sposoby na własną poprawę rozgrywki.

Sim stoi i nie chce się ruszyć?

Reklama

Ludzie od dawna mają problem z tym, że podczas ich rozgrywki w The Sims 4 Sim nagle bez powodu staje w losowym miejscu i przestaje się ruszać, mimo że ma zapełnioną kolejkę działań. Wiele osób nie wie, co w takiej sytuacji w ogóle robić, więc stara się restartować grę na wszelkie sposoby, aby jakoś uratować sytuację. A sprawa jest bardzo prosta.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@marika.simsiara/video/7238669427867258139

Czasami jest tak, że Sim się właśnie buguje bez żadnego powodu. Można wtedy skorzystać ze sposobu podanego wyżej lub wpisać odpowiedni kod (testingcheats true), przytrzymać Shift na Simie i kliknąć opcję „Reset”. Oczywiście zależy od tego, który sposób jest dla Was łatwiejszy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4