w

Dodatek do The Sims 4 zupełnie za darmo. Każdy może odebrać

Oprócz standardowej wyprzedaży dodatków do The Sims 4 teraz do odebrania jest jedno z rozszerzeń zupełnie za darmo.


Wyprzedaże The Sims 4 zdarzają się dosyć często – praktycznie kilka razy do roku, a więc kolokwialnie mówiąc, nie opłaca się kupować rozszerzeń do gry poza tym okresem. Nie od dziś bowiem wiele osób narzeka, że EA zbyt podnosi ceny dodatków.

Zwykle główne dodatki można zakupić wtedy 60% taniej, a akcesoria i pakiety rozgrywki 30% taniej. Bywają też czasem wyjątki jak w tym przypadku. Tym razem jedno z rozszerzeń można zgarnąć zupełnie za darmo.

Dodatek do The Sims 4 za friko

Oczywiście warto na wstępie wspomnieć, że nie jest to pełny dodatek, a akcesoria. Chodzi bowiem o The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak. Wśród graczy mówi się żartobliwie, że to najgorsze rozszerzenie do gry, ponieważ aby je zakupić, należy posiadać dodatek Psy i koty, jednak za darmo każdy powinien się skusić.

Oferta obowiązuje zarówno na platformie EA Play, jak i Steamie.

Różnicy pomiędzy platformami nie ma, jednak najlepiej pobrać dodatek na tej, na której zazwyczaj gracie w The Sims 4. Warto wspomnieć, że podstawowa wersja gry jest aktualnie darmowa, a więc zdecydowanie warto skorzystać z promocji, o ile oczywiście posiadacie też wspomniany dodatek.

Oferta obowiązuje do 6 stycznia 2024 roku na EA Play oraz do 9 stycznia 2024 roku na Steamie.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4