w

Ile kosztują wszystkie dodatki do The Sims 4? Przygotujcie kilka tysięcy złotych

Reklama

Ktoś w końcu postanowił podliczyć wszystkie dodatki, akcesoria i kolekcje do The Sims 4. Jaka suma wyszła?


Raczej każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że dodatki do The Sims 4 do najtańszych nie należą. I choć EA oferuje też małe kolekcje za 24,90 zł, to czasami i tak się one mogą nie opłacić w porównaniu do tego, co się w nich znajduje.

Z tego powodu wiele osób decyduje się na piracenie The Sims 4 i dodatków do gry, choć sama podstawa już od dłuższego czasu jest darmowa, a EA raz na kilka miesięcy przecenia dodatki do TS4 nawet do 60%.

Ile kosztuje wykupienie wszystkich dodatków?

Reklama

Wiele osób nawet mimo to woli sumiennie płacić za dodatki, zamiast oszukiwać. Mimo wszystko jest to pewna forma kradzieży, jednak wiadomo, że EA za to nie goni. Jeśli jednak chcielibyśmy zakupić wszystkie dostępne dodatki, pakiety rozgrywki, akcesoria i kolekcje, jakie wyszły do The Sims 4, to ile musielibyśmy wyłożyć pieniędzy?

Video

TT: https://www.tiktok.com/@cwirasek/video/7306571881618951456

Nie każdemu oczywiście chciałoby się to wszystko podliczać, ale warto czasami wiedzieć o takich rzeczach. Jeśli się kupuje jakieś dodatki raz na jakiś czas, to wydanie 100 złotych nie powinno boleć aż tak.

Gorzej, gdy to wszystko zsumujemy i dowiemy się, jak dużo naszych pieniędzy poszło na dodatki do The Sims 4. A kwota ponad 2600 złotych za wszystkie rozszerzenia do tej gry rzeczywiście może mocno przerazić.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4