w

The Sims 4 Romantyczny ogród zupełnie za darmo. Co trzeba zrobić?

Reklama

Miłośnicy The Sims 4 mają się z czego cieszyć. To kolejne rozszerzenie do gry zupełnie za darmo.


Jakiś czas temu EA już rozdawało za darmo jedno z akcesoriów do The Sims 4, a był to Mój pierwszy zwierzak. Niestety ten dodatek uchodzi za jeden z najgorszych według graczy, natomiast jeśli jest bezpłatny, to jak najbardziej można go pobrać.

Tym razem to Romantyczny ogród trafił na wyprzedaż i jest darmowy. Rozszerzenie można pobrać zarówno na PC, jak i konsole. Co trzeba zrobić?

Romantyczny ogród za darmo

Reklama

Oczywiście nie należy napawać się jakąś nadzieją, pobierając ten dodatek. Romantyczny ogród to akcesoria, które oferują kilka dekoracji do ogrodu, ale też przedmioty do Trybu Tworzenia Sima.

Oczywiście podstawowa gra The Sims 4 od jakiegoś czasu jest już również grą darmową i może ją pobrać każdy. Tak samo w tym przypadku nie trzeba robić nic specjalnego, wystarczy wejść na jedną z platform, kupić za 0,00 zł i gotowe. Romantyczny ogród jest dostępny na:

  • Steam,
  • EA Store,
  • Epic Games,
  • PlayStation Store,
  • Xbox Store.

Na każdej platformie rozszerzenie ma różny czas zakończenia promocji. Dla przykładu na Epicu jest to 18 stycznia 2024 roku, a na Steamie 9 stycznia. Warto więc śledzić wszystko i pobierać dodatek jak najszybciej.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4