w

The Sims 5 będzie darmowe i będzie miało multiplayer. Oficjalne nowości od twórców

Wczoraj pojawiły się oficjalne nowości dotyczące Projectu Rene, czyli nowej nadchodzącej generacji The Sims.


Twórcy od jakiegoś czasu starają się na bieżąco informować o wszelkich nowościach i zmianach dotyczących Projectu Rene, które jest nazwą kodową nadchodzącej, piątej części The Sims.

Ostatnie takie informacje na ten temat mogliśmy usłyszeć dobre pół roku temu, a teraz deweloperzy przychodzą z nowościami z najnowszym Behind The Sims na YouTube. Czego można się dowiedzieć o The Sims 5?

Co nowego na temat The Sims 5?

Najważniejszą informacją zdaje się być to, że The Sims 5 ma być od samego początku darmowe, a także ma wprowadzić tryb multiplayer, w którym będzie można grać ze znajomymi. To zupełna nowość w simsowym świecie.

Video

Klip: https://www.youtube.com/watch?v=Mu5iU38RIuU&t

Co więcej, twórcy planują pracować nad The Sims 4 i The Sims 5 w tym samym czasie, co oznacza, że The Sims 4 nie zostanie „porzucone” po premierze nowszej generacji i będzie wciąż aktualizowane i wspierane, a nawet pojawiać się będą dalej nowe dodatki.

Ciekawe może być też to, że twórcy chcą lekko zmienić podejście do wydawania dodatków. Tak jak do tej pory w każdej części The Sims trzeba było wykupić dodatek Cztery Pory Roku, aby móc mieć pogodę, tak teraz deweloperzy chcą ją wprowadzić do podstawowej gry, a same dodatki mogą już dotyczyć bardziej sportów zimowych lub letnich.

Video

Klip: https://www.youtube.com/watch?v=Mu5iU38RIuU&t

Na ten moment to będą wszystkie większe informacje, które dotyczą Projectu Rene. Niestety nie pokazano najświeższych screenów z samego gameplayu, ale to zostało ujawnione w poprzedniej edycji Behind The Sims.

Oprócz samego The Sims 5, twórcy w Behind The Sims na YouTube opowiadali też o nadchodzących nowościach do The Sims 4, dlatego warto sobie to przejrzeć, jeśli jesteście ciekawi.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4