w

Deadlock to kolejna agentka Valorant. Jakie będzie miała zdolności i jak prezentuje się jej cinematic?

Reklama

Kim jest i jak będzie grało się Deadlock – nową strażniczką z Valorant?

Reklama

Do Valorant regularnie trafiają nowi agenci, których gracze mogą wybierać w swoich rozgrywkach. Ostatnim bohaterem, którego gracze mieli okazję poznać, był Harbor. Jego premiera odbyła się w październiku ubiegłego roku, a więc najwyższy czas na nowego agenta.

Poza tym, że do gry już za chwilę zawita Deadlock – nowa strażniczka, której umiejętnościom można przyjrzeć się poniżej, deweloperzy z Riotu postanowili zmienić to, w jaki sposób odblokowuje się nowych agentów – KLIK. Czym natomiast będzie charakteryzowała się Deadlock?

Nowa agentka Valorant

Riot podzielił się już wszystkim, czego można by chcieć się dowiedzieć o nowej agentce. Pokazano zarówno jej krótki opis, jak i całkiem długi cinematic oraz zestaw zdolności.

Norweska agentka Deadlock to najnowsza strażniczka w VALORANT, która korzysta z nowatorskich nanoobwodów, aby zabezpieczyć pole walki przed nawet najbardziej zabójczym atakiem. Nic jej nie umknie i nikt nie przetrwa jej bezwzględnej zaciekłości.

Video

Reklama

Poniżej natomiast można przyjrzeć się jej zestawowi umiejętności, który również został ujawniony przez deweloperów.

GravNet (C)

WYPOSAŻ granat GravNet. STRZEL, by rzucić. Naciśnij ALT. STRZAŁ, by rzucić słabszą wersję. GravNet detonuje się po wylądowaniu, a wrogowie znajdujący się w zasięgu jego rażenia są zmuszeni przykucnąć i poruszać się powoli.

Video

Wykrywacz Dźwięku (Q)

WYPOSAŻ Wykrywacz Dźwięku. STRZEL, by ustawić urządzenie. Wykrywacz monitoruje obszar na obecność wrogów wydających dźwięki. Jeśli wykryte zostaną odgłosy kroków, wystrzału lub znaczący hałas, cały obszar podlega ogłuszeniu.

Video

Siatka bariery (E)

WYPOSAŻ dysk Siatki Bariery. STRZEL, by rzucić nim naprzód. Po wylądowaniu, dysk stawia barierę wzdłuż trasy lotu, która blokuje ruch postaci.

Video

Anihilacja (X)

WYPOSAŻ akcelerator nanoobwodów. STRZEL, aby uwolnić impuls nanoobwodów łapiący pierwszego wroga, z którym wejdzie w kontakt. Wróg zostaje otoczony kokonem i jest ciągnięty wzdłuż ścieżki nanoobwodów, po dotarciu do końca której zginie, chyba że zostanie w międzyczasie uwolniony. Kokon z nanoobwodów można zniszczyć.

Video

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant