w

Przeciek gameplay’u z mobilnej wersji gry Valorant. Jak to wygląda?

Reklama

Pojawiły się pierwsze nagrania z nowej wersji strzelanki Riotu, która wyjdzie na urządzeniach mobilnych.


Rynek gier mobilnych cieszy się dużym zainteresowaniem i przyciąga coraz więcej osób. O ile dawniej niektórym wydawało się, że gry na telefony są dość proste i służą jedynie zabijaniu czasu np. w czasie podróży, tak dziś coraz więcej dużych firm wydaje swoje tytuły właśnie w takiej wersji.

Przykładem może być oczywiście Wild Rift od Riotu, które przeniosło Summoner’s Rift na urządzenia mobilne i okazało się ogromnym sukcesem, który cieszy się stare rosnącą popularnością.

Riot nie poprzestał na wydaniu mobilnego LoLa czy Teamfight Tactics i poszedł o krok dalej, niedawno udostępniając testy Valoranta na telefonach. Jak to wygląda?

Jak wygląda Valorant na urządzeniach mobilnych?

Reklama

Parę dni temu pojawił się artykuł o tym, że twórcy League of Legends udostępnili testową wersję strzelanki Valorant. Ta niestety dostępna jest jedynie w Chinach. Niestety nie jest łatwo zostać testerem, ponieważ nie wystarczy zmiana lokalizacji – aby załapać się do bety gry, trzeba mieć chiński numer telefonu oraz odpowiedzieć na różne pytania, które również są w języku chińskim.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by obejrzeć gameplay udostępniony w internecie, a niedawno ten został opublikowany w sieci. Jak prezentuje się pierwszy fragment mobilnego Valoranta?

Video

Z komentarzy osób m.in. na Twitterze wynika, że gra naprawdę się podoba, a niektórzy są wręcz w szoku, że wygląda tak dobrze. Część osób już zapewniła, że na pewno w nią zagra, gdy Riot udostępni tytuł w innych regionach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant