w

Będzie film na podstawie gry Valorant? Przecieki mówią, że produkcja ukaże się w 2025 roku

Czy Riot Games pracuje nad nowym filmem w stylu serialu Arcane? Jest duża szansa, że tak.


Gdy 6 listopada 2021 roku serial animowany, który opowiadał o losach bohaterów znanych z League of Legends, trafił w ręce graczy, społeczność całego świata dosłownie zakochała się w nowej produkcji.

Arcane szybko znalazło się na szczycie przeróżnych rankingów i zgarnęło masę nagród. Riot świetnie poradził sobie z tworzeniem serialu na podstawie jednej ze swoich najpopularniejszych gier, więc fani zaczęli zastanawiać się, czy w przyszłości twórcy pójdą o krok dalej i wyprodukują coś związanego z innym tytułem studia – Valorantem.

Film na podstawie Valoranta?

Jeden z przecieków dotyczących gry Valorant zasugerował, że film oparty na tym tytule jest aktualnie tworzony przez Tencent i ma zostać wydany w 2025 roku.

Przecieki informują, że film zostanie nakręcony przez Tencent, czyli chińską międzynarodową korporację i jest obecnie w produkcji. Dodatkowo przekazano, że będzie różnił się od Arcane i będzie bardziej podobny do cinematicu, który został wydany z okazji chińskiej premiery Valorant.

Co więcej, podano także datę premiery traileru, który ma trafić do społeczności 13 października 2024 roku.

Nie wiadomo, na jakim etapie tworzenia są twórcy ani jakie wątki zostaną poruszone w filmie. Możliwości jest bardzo dużo i niewykluczone, że historia będzie związana z wybranymi agentami.

Riot na ten moment nie wypowiedział się na temat przecieków, więc nie potwierdzono (ani nie zaprzeczono), że taka produkcja w ogóle powstaje. Fani mają jednak nadzieję, że leakerzy mają rację i za parę lat film o Valorancie faktycznie będzie miał swoją premierę.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant