w

CDPR w aktualizacji Wiedźmina 3 śmieje się z bugów w Cyberpunku 2077? To akurat dość zabawne

Reklama

Gracze nie są do końca pewni, ale wygląda na to, że CDPR w pewnym sensie faktycznie śmieje się z błędów, jakie pojawiły się w Cyberpunku 2077.


Dzisiaj, ponad 2 lata od premiery Cyberpunka 2077, faktycznie można z niego żartować, pokazując tym samym dystans. W okolicach premiery coś takiego przeszłoby zapewne ogromnym echem i skończyłoby się kontrowersją.

Dzisiaj gracze sami się uśmiechają, wspominając całą sytuację z masą bugów. Wiele z nich naprawiono, inne już na zawsze będą towarzyszyć wszystkim przemierzającym Night City.

Już nawet CDPR się z tego śmieje?

Reklama

Gracze zorientowali się, że w najnowszej aktualizacji Wiedźmina chyba znalazło się nawiązanie do słynnego błędu z Cyberpunka 2077. Chodzi tutaj o bardzo konkretne ułożenie się na łóżku. Za każdym razem, gdy V kładł się spać, robił to w poprzek łóżka, zamiast wzdłuż.

I tak nowa aktualizacja Wiedźmina prawdopodobnie przyniosła nawiązanie do tego. Nie jest to jednak potwierdzone, więc trzeba podchodzić do tego z dystansem.

Gracze Cyberpunka 2077 doskonale kojarzą ten błąd, inni będą zaskoczeni, że coś takiego tam występowało. CDPR naprawił to wiele miesięcy temu, ale trudno wymazać niektóre rzeczy z pamięci.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin