w ,

Ta polska aktorka filmów dla dorosłych pojawi się w Wiedźminie. Gracze na całym świecie z tego żartują

Reklama

Z jakiegoś powodu wszyscy to przegapili i dopiero teraz zostało to przypomniane.


To dość zaskakujące, że dopiero wpis na ogólnoświatowym Reddicie przypomniał o tym, że jedna z polskich „aktorek” faktycznie nagrywała coś do Wiedźmina. Gracze ze świata żartują, że jej celem będzie zapewnienie bardziej realistycznego s**u.

Mowa tutaj albo o Wiedźminie 4, albo o „Jedynce” – sama aktorka nie może dużo zdradzić, ale już sam fakt podpisania NDA chyba wystarczająco potwierdza, że chodzi o Wiedźmina. No, chyba że jest to jakaś zarzutka – mamy w pamięci, że oryginalnie chyba chodziło o Cyberpunka 2077.

Bunny Marthy i Wiedźmin

Reklama

Aktorką, o której mowa, jest Bunny Marthy. Możecie ją spotkać na PH i stronach tego pokroju. Udziela się też sporo na Twitterze, często pisząc różne, czasem kontrowersyjne rzeczy. Jakiś czas temu, bo jeszcze w 2022 roku, wstawiła zdjęcie z biura CDPR, pisząc, że jest biedronką.

Aktorka miała na sobie sprzęt do odwzorowywania ruchów, więc praktycznie pewne, że CDPR z jakiegoś powodu potrzebował jej sposobu poruszania się. Gracze komentują, że dzięki temu sceny współżycia będą teraz bardziej realistyczne.

Bunny Marthy na Twitterze odniosła się do tego, pisząc, że nie może zbyt wiele powiedzieć przez podpisane NDA. Ale skoro była podpisywana umowa o zachowaniu poufności, to nie była to tylko wizyta na kawę.

Komentarze ludzi na Reddicie:

Ogólnie odzew jest raczej pozytywny, głównie dlatego, że wszystko może się tutaj opierać jedynie na spekulacjach – czy będzie to postać, czy chodzi o same ruchy etc.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka