w

Wiadomo, czy Geralt z Wiedźmina woli Triss czy Yennefer? Aktor głosowy udzielił odpowiedzi

CD Projekt Red

Głos Geralta z Rivii postanowił zdradzić kogo preferuje w Wiedźmin 3. Wybrał Yennefer czy Triss?


Kilka dobrych lat po premierze Wiedźmin 3: Dziki Gon o produkcji CD Projekt Red znów zrobiło się głośno. Wszystko to za sprawą dużej aktualizacji poprawiającej grafikę oraz dodającej nieco zawartości.

Jedną z głównych decyzja podejmowanych w grze jest wybór pomiędzy Yennefer a Triss. Obie czarodziejki różnią się charakterem, a to gracz ostatecznie musi zdecydować, kogo woli. Na kogo postawił jednak angielski głos Geralta?

Yennefer, a może Triss?

Konflikt pomiędzy fanami pachnącej bzem i agrestem Yennefer a Czternastej ze Wzgórza Triss trwa, od kiedy pojawiły się książki Andrzeja Sapkowskiego. Nasilił się jeszcze bardziej, kiedy wydany został Wiedźmin 3 i gracz musiał w nim podjąć decyzję, z którą czarodziejką Geralt spędzi resztę życia.

Teraz o swoim wyborze wypowiedział się głos Geralta. Niestety nie jest to Jacek Rozenek podkładający głos w polskiej wersji językowej, a Doug Cockle z angielskiego dubbingu. W wywiadzie dla xboxon na TikToku wcielił się w rolę wiedźmina i uznał, że chociaż uwielbia dwie bohaterki, to bardziej skłonny by był, aby związać się z Triss Merigold.

Video

Wszystko tutaj zależy od preferencji graczy. W grze Triss przedstawiana jest w sposób romantyczny i jest zwyczajnie dla Geralta miła. Natomiast jeżeli chodzi o Yen, to chociaż czasami potrafi pokazać uczucia, zazwyczaj jest stanowcza i traktuje Wiedźmina w chłodny sposób.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin