w

Teraz to wszyscy fani Wiedźmina mają niezłą zagwozdkę. Ludzie są naprawdę wściekli

Jeżeli lubicie Jaskiera, to macie powody do zadowolenia. Właśnie potwierdzono jego powrót.


W Brazylii pokazano nowe materiały filmowe, związane miedzy innymi z Wiedźminem. Jest to o tyle ciekawa informacja, że pojawia się tam Jaskier. Ludzie tylko trochę z przekąsem pytają, ile w takim razie on ma lat.

W końcu chodzi tutaj o serial „Wiedźmin: Rodowód krwi”. Jeżeli kompletnie o tym nie słyszeliście, to jest to nadchodzący serial, mający zawrotną ilość czterech odcinków. Ma pokazać historię ze świata elfów, która wydarzyła się na 1200 lat przed akcją Wiedźmina.

To ile Jaskier ma lat?

I w tym wszystkim znajdzie się Jaskier. Pojawia się więc konkretne pytanie – ile on ma lat? Jedynym sensownym wyjaśnieniem jest to, że w serialu pojawią się jakieś sceny z przyszłości. Inaczej może być dość zabawnie.

Joey Batey jako Jaskier na pewno się sprawdzi, ale póki co budzi to pewne wątpliwości. Cała historia ma opowiadać o losach pierwszego wiedźmina.

Premiera jest zaplanowana na 25 grudnia 2022, więc nie trzeba będzie szczególnie długo czekać na wyjaśnienie tej zagadki. Zwiastun znajdziecie na Youtube, ale jest tak świetny, że opinie o nim w komentarzach wyglądają tak:

Nie jest więc jakoś szczególnie dobrze. Fani Wiedźmina są po prostu bardzo źli na to, w jakim kierunku to wszystko zmierza.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin