w

5 najciekawszych kombinacji przedmiotów kosmetycznych w Among Us na listopad 2020

W Among Us możemy stworzyć całe mnóstwo różnych kombinacji strojów.


Możliwość dostosowywania postaci w Among Us jest jedną z opcji, która niewiele zmienia w samej rozgrywce, lecz dodaje jej naprawdę dużo uroku i frajdy w tworzeniu swojego image’u w grze.

Gracze bowiem w czasie oczekiwania na uzupełnienie lobby mogą poświęcić czas na dostosowywanie swojej postaci według własnych upodobań. Można wyróżnić kilka kombinacji strojów, które są naprawdę świetne.

Kilka najlepszych strojów Among Us dostępnych w sklepie

Mr. Klasa

 

Jak sama nazwa wskazuje, kostium ten ma podkreślić klasę, jaką cechuje się użytkownik. Strój łączy w sobie biały garnitur z kontrastującym, brązowym kolorem skórki postaci. Mnóstwo uroku może dodać pet w zupełnie innej barwie, niż kolorystyka postaci.

Naukowiec

Interesujący skin naukowca, który z pewnością przyciągnie uwagę innych graczy. Gogle i fartuch podkreślają ścisłą inteligencję gracza. Wspaniale dopasowanym elementem, który dopełnia cały kostium jest pet małego robocika.

Król chomików

Powyższy strój na pierwszy rzut oka wydaje się być dość prosty, lecz mimo to bardzo urokliwy. Korona i żółta barwa skórki podkreśla majestat postaci i sprawia, że bardzo się wyróżnia. Pet chomika pokazuje natomiast, że członek załogi staje się prawdziwym władcą tych słodkich zwierząt.

Obcy

Obcy jest jedną z najbardziej szalonych propozycji. Inni gracze mogą podświadomie uważać nas za impostora, lecz może tym samym zjednamy sobie serca prawdziwych oszustów i zachowamy życie? Tak czy inaczej, jest to interesująca propozycja.

Punk Rock

Ostatni z motywów jest idealny dla prawdziwych fanów stylu punka i rocka. Pozwala uzewnętrznić swoją pasję do “ciężkiej” muzyki, chociażby za pośrednictwem irokeza czy statku kosmicznego UFO, który ma za zadanie podkreślić swoistość postaci.