w

Among Us oficjalnie zostanie wydane na Playstation 4 i Playstation 5. Cena, darmowe przedmioty

Trzy lata po swoim debiucie Among Us zmierza na konsole Playstation 4 i Playstation 5. Co trzeba o tym wiedzieć?


InnerSloth oficjalnie potwierdziło, że Among pojawi się na konsolach Sony. Podzielono się kilkoma szczegółami, omijając jednak te najważniejsze informacje. To nie pierwszy raz, gdy deweloperzy zapowiadają coś ważnego i nie odsłaniają wszystkiego.

Teraz dowiadujemy się między innymi tego, że faktycznie udostępniona zostanie funkcja crossplay, można się naturalnie spodziewać także multiplayera. Oprócz tego na graczy czekają specjalne przedmioty z Ratchet & Clank.

Among Us na Playstation

Oprócz wpisu na Twitterze dodano także pełny zwiastun. Dzięki niemu wiadomo, jak mają wyglądać dodatkowe przedmioty kosmetyczne. Oczywiście to nie jest tym, co interesuje graczy najbardziej.

Niestety nie pojawiły się najważniejsze informacje, czyli:

  • Data wydania,
  • Cena.

Można się tylko spodziewać, że Among na Playstation wyjdzie w tym roku, na udostępnionym filmie pojawia się bowiem napis “2021”. InnerSloth raczej nie jest kojarzone z niesamowitym tempem prac, ale kto wie, może tym razem studio wszystkich zaskoczy.

Cena może wynosić tyle, ile na PC, czyli okolice 5 dolarów. Wątpliwe, by tytuł został udostępniony kompletnie za darmo.

Póki co trzeba czekać na więcej informacji, szczególnie tych dotyczących daty i ceny. Z pewnością jednak wypuszczenie gry na konsole może zachęcić więcej graczy do tego tytułu.