w

Ile nowych kolorów zostanie dodane do Among Us wraz z nową aktualizacją?

Do Among Us zmierza nowa aktualizacja. Gracze dowiedzieli się już, ile pojawi się nowych kolorów.


InnerSloth potwierdziło, że gracze Among Us mogą się spodziewać nowych kolorów. Ich dodanie ma oczywiście ścisły związek z niczym innym, jak tylko powiększeniem rozmiaru lobby. Przypomnijmy, że The Airship okazało się na tyle duże, że twórcy musieli zwiększyć ilość graczy z 10 do 15 w jednej grze.

W związku z tym prawdopodobnie już w maju do Amonga zostanie wprowadzona aktualizacja zmieniająca nieco styl graficzny, dodająca nowy ekran spotkań oraz wspomniane wcześniej nowe kolory.

Nowe kolory przy jednoczesnym odchodzeniu od nich

InnerSloth nie ukrywa, że deweloperzy nie są zadowoleni z samego konceptu kolorów jako podstawowego sposobu na rozróżnianie graczy. Ich zdaniem należy od tego w pewnym momencie po prostu odejść.

Nie nastąpi to oczywiście w najbliższej przyszłości, szczególnie że InnerSloth potwierdziło dodanie sześciu nowych kolorów. Nie wiadomo jednak, jakie konkretnie mają one być. W sieci co prawda dużo mówi się o różowym i jego różnych odcieniach, natomiast potwierdzono, że jest to błąd graficzny niemający nic wspólnego z nadchodzącą aktualizacją.

Problem ten zostanie naprawiony dodatkową łatką, której należy się spodziewać w ciągu kilku następnych dni.