w

Among Us zdaniem graczy poprawiło kary wobec osób, które wychodzą z meczów, bo nie są Impostorami

Gracze informują, że deweloperzy coś zmienili w systemie, który wykrywał specjalne wychodzenie z gier.


Among Us boryka się obecnie z kilkoma różnymi problemami. Żaden z nich nie jest jakoś niesamowicie dotkliwy, natomiast część faktycznie może irytować. Jedną z rzeczy, która najczęściej irytuje graczy, jest specjalne opuszczanie rozgrywki.

Do tej pory oficjalnie za specjalne wyjście w połowie gry otrzymywało się karę 5 minut. Działało to raczej średnio i nie zawsze.

Coś się miało zmienić

Jak informuje społeczność, system ten został poprawiony. W efekcie liczy się wyjście na początku gry, w połowie czy pod koniec. Każdy musi się liczyć z czasową blokadą uniemożliwiającą ponowną dołączenie do gry.

System ten nie jest niczym nowym. Funkcjonuje w Among Us od wielu, nie tyle, co miesięcy, a lat. Ponoć jednak wszystko to przeszło duże usprawnienia, jeżeli chodzi o wykrywanie. Trudno jednak stwierdzić, czy faktycznie – deweloperzy póki co milczą w tej sprawie.

Problem przedwczesnego wychodzenia robi się coraz większy, więc możliwe, że faktycznie InnerSloth nie tyle poprawi, co po prostu zwiększy kary z 5 do przykładowo 10 minut, przy drugim wyjściu do 15, przy trzecim do pół godziny.

DołączObserwuj
Więcej z Among Us