w

Czy gracze nadal mogą używać sztuczki z niewidzialnym nickiem w Among Us?

Sztuczka z psutym nickiem w Among Us była jedną z najpopularniejszych.


Among Us jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier 2020 roku. Społeczność cały czas wymyśla masę nowych sztuczek i tipów. Jedną z nich był myk z pustym nickiem w grze, w wyniku czego mogliśmy spotkać użytkowników, których nazwać było można tylko i wyłącznie po kolorach.

Dawało to nawet niewielką przewagę w pewnych miejscach, gdyż graczowi wykorzystującemu tę sztuczkę zwyczajnie łatwiej było się schować.

Czy można dalej używać tej sztuczki?

Deweloperzy zauważyli, że coraz większa część społeczności zaczyna używać tej sztuczki i uznali, że to dość nieuczciwie. Z tego powodu zlikwidowali taką możliwość. Mimo to gracze wymyślili alternatywę dla tego tipu i ustawiają swoje nazwy, jako “ㆍ”. Oczywiście nie wystarczy tylko wpisać kropki.

Gdy użytkownik w polu nazwy wpisze samą kropkę, to wyskoczy mu komunikat o błędzie. Aby to ominąć, należy wejść w ten link, skopiować symbol, a później wkleić go w polu nazwy użytkownika w Among Us.

Ta sztuczka jest bardzo sprytna i również pozwala się ukrywać w niektórych miejscach, gdzie zdecydowanie trudniej dostrzec samą kropkę.