w

Gracze Among Us wykorzystali LEGO, by przenieść animacje likwidacji do prawdziwego życia

Fot. Beyond the Brick

Społeczności gier potrafią zaskakiwać swoją kreatywnością. Udowadniają to gracze, którzy nie tylko wymyślili swoje własne animacje likwidowania przeciwników w Among Us, ale także przenieśli je do świata LEGO.


Zazwyczaj społeczności różnych gier ograniczają się jedynie do konceptów nowych skinów, natomiast gracze Among Us wychodzą poza ten schemat. Dowodem na to jest między innymi nagranie użytkownika Reddita o nicku “Jumixxx”, który pokazał, jak likwidacje z Amonga mogłyby wyglądać w klockowym świecie.

Do tego celu użył klocków LEGO, chyba najpopularniejszych, jeżeli chodzi o tę formę kreatywnej twórczości. Co prawda nie ma jeszcze oficjalnych zestawów z Among Us, ale kiedyś może się to zmienić.

Likwidacje z Among Us odtworzone przy pomocy LEGO

Nie jest to coś, co rewolucjonizuje produkcję InnerSloth, ale na pewno można to zaliczyć do tych bardziej kreatywnych dzieł społeczności.

Among spokojnie mógłby nawiązać współpracę z LEGO. Udowadniają to różnego rodzaju koncepty i całe prace, które prezentują konkretne lokacje z Amonga w rzeczywistym świecie.


Deweloperzy wypowiadali się kilkukrotnie, że nie chcą tworzyć ogromnej ilości produktów inspirowanych ich grą, natomiast wydaje się, że jest to całkiem naturalny tok rozwoju Among Us. LEGO już oficjalnie wypuszcza zestawy przykładowo z Overwatcha, które cieszą się sporą popularnością wśród fanów Blizzarda.