w

InnerSloth traci cierpliwość i zaczyna odpowiadać na wiadomości o tym, że Among Us umarł

InnerSloth najwyraźniej ma dość czytania i ignorowania wiadomości o tym, że Among umarł.


Wszyscy wiedzą, w jakim stanie jest w tym momencie Among Us. Raczej nikt nie sądzi, że ostatnie miesiące to najlepszy możliwy rozwój gry. Z drugiej strony twórcy mówią, że robili, co mogli, by wydać Amonga na wszystkie możliwe platformy, zapewniając przy tym aktualizacje i nowości.

To wszystko doprowadziło nawet do momentu, w którym deweloperzy zwątpili w swoje możliwości. InnerSloth wprost mówi, że “Among Us dead” stało się czymś, co ich mózg zaczął automatycznie ignorować.

InnerSloth zaczyna odpowiadać

Na Twitterze wiadomości o stanie Amonga są głównymi, jakie pojawiają się pod wpisami na oficjalnym profilu. InnerSloth rzadko, o ile w ogóle na to cokolwiek odpowiadał, aż do teraz.

Shoutout to the person who runs the Among Us twitter account XD from AmongUs

Kilka osób dostało podobne odpowiedzi, które naprawdę spodobały się społeczności. Na tyle, że na Reddicie zdobyły ponad 23 tysiące punktów, stając się jednym z najpopularniejszych tematów ostatnich tygodni.

Pytanie tylko, jak będzie wyglądać przyszłość Amonga. Gra jest na 47. miejscu pod względem oglądalności na Twitchu, przegrywa chociażby z Clash Royale, Smite czy Terrarią. Na Steamie również graczy ubywa. Trudno oprzeć się wrażeniu, że do momentu wydania nowej mapy Among ponownie zanurzy się w ciszy.