w

Jak ustawić sobie niewidzialny nick w Among Us? Jak w prosty sposób zaskoczyć znajomych

O użytkownikach “no-name’ach”, czyli graczach bez nazwy.


Among Us pozwala każdemu na ustawienie swojej unikalnej nazwy, co praktycznie zawsze w różnego rodzaju grach wiązało się z tym, że ludzie kombinowali, w jaki sposób odróżnić się od wszystkich innych.

W League of Legends było to między innymi używanie specjalnych znaków, w Overwatch korzystanie z obcych alfabetów. W Among Us gracze uznali, że najlepszym sposobem będzie zupełne usunięcie sobie własnej nazwy.

\

Niewidzialny nick w Among Us

Ustawienie sobie tego typu nicku nie jest trudne, natomiast niestety, da się to wykonać tylko i wyłącznie w wersjach mobilnych. Oznacza to tyle, że z tricku mogą skorzystać gracze na Androidzie i iOS.

  • Znajdujemy znak “„znak Unicode U + 3164” o nazwie “Hangul Filler”. Najłatwiej skorzystać z tego linku.
  • Następnie kopiujemy znak:

Copy the text present between the quotation marks

  • Po skopiowaniu, wystarczy wkleić go zamiast nazwy gracza

Aby zmienić nazwę w Among Us na początek trzeba uruchomić grę, kliknąć opcję Local/Online Play. Kolejnym krokiem będzie opcja zmiany nazwy znajdująca się w górnej części ekranu i wprowadzenie tej, którą mamy w schowku.

Dlaczego ktoś chciałby to robić? Głównie ze względu na chęć wyróżnienia się i zaskoczenia swoich znajomych. Wiadomo, że to w pewien sposób utrudnia rozgrywkę w momencie, gdy korzystają z tego wszyscy. Dalej jednak można odróżniać graczy po kolorach.