w

Jak wygląda nowa mapa w Among Us? Kiedy będzie można zagrać na Submerged, co wiadomo?

Piąta mapa od InnerSloth nadal jest w trakcie tworzenia, więc standardowo gracze wyprzedzają deweloperów.


Kilka miesięcy temu pisaliśmy o nowej mapie, jaką tworzy 5up. Mapa ta doczekała się swojej premiery, a gracze są wręcz wniebowzięci. Oficjalna premiera miała miejsce jeszcze w końcówce czerwca, natomiast mapa jest dostępna dla małej liczby osób.

To się zmieni gdzieś pod koniec lipca, natomiast ponieważ coraz więcej graczy o tym pisze, pora przedstawić więc, o co w tym wszystkim chodzi i jak wygląda mapa o nazwie Submerged.

Submerged w Among Us

Among za chwilę ponownie ożyje na Twitchu i na Youtube. Wszystko to za sprawą mapy od 5up. Lokacja jest dostępna dla wybranych youtuberów, publiczny dostęp ma być przyznany pod koniec lipca. W tym momencie ani normalny gracz, ani polscy youtuberzy i streamerzy nie mają możliwości użycia tej mapy.

Oficjalny zwiastun został pokazany pod koniec czerwca, jakieś 3 tygodnie temu. Samo InnerSloth było tym faktem mocno podekscytowane.

Gdzie można zobaczyć gameplay? Oczywiście na kanale 5up na Youtube. Jest tam już całkiem sporo filmów z tej mapy. Są to oczywiście nowe zadania, nowa grafika, nowe mechaniki. Po opiniach popularnych youtuberów, którzy mają dostęp, można wywnioskować tyle, że mapa będzie naprawdę fajna.

Sprostowując, premiera będzie miała miejsce na koniec lipca i teraz nie ma możliwości, by na niej grać. Wystarczy chwilę poczekać. Submerged zapewne będzie dostępne o wiele szybciej, niż oficjalna mapa od InnerSloth.

DołączObserwuj
Więcej z Among Us