w

Jak wygląda połączenie Among Us i Don’t Starve? Gracze stworzyli grywalną wersję

Społeczność Among Us jest naprawdę niesamowicie kreatywna. Pokazuje to projekt, który łączy produkcję InnerSloth z Don’t Starve.


Don’t Starve, choć nie króluje na Twitchu, to jest jednak bardzo popularne. To dlatego użytkownik Reddita o nicku “Poodle_Apocalypse” zdecydował się połączyć ten tytuł z Among Us. I co ciekawe, nie jest to jedynie animacja.

Podobno powstaje grywalna wersja. Trudno powiedzieć, czy zostanie kiedykolwiek dokończona i czy ujrzy światło dzienne przez problemy związane z prawami autorskimi, ale już pojawiają się pierwsze wycinki z rozgrywki.

Don’t Starve Among Us

Jak czytamy, istnieje szansa, że taka wersja gry trafi finalnie do warsztatu Steama, ale do tego jeszcze długa droga. Przede wszystkim trzeba naprawić wszystkie problemy techniczne i zoptymalizować całość.

Wszyscy oglądający uznali, że to kolejna “śmieszna” animacja, która nie ma zbyt wiele wspólnego z żadną grywalną wersją. To pokazuje, że faktycznie jest tu duży potencjał i możliwość rozwoju. Jednocześnie jest to potwierdzenie tego, co wszyscy już doskonale wiedzą – Among idealnie nadaje się do crossowania z innymi grami.

Gracze komentują, że w pomyśle już teraz widać duży potencjał na ciekawy, fanowski projekt. Pytanie, czy kiedykolwiek zostanie skończony. InnerSloth raczej nie miałoby nic przeciwko, choć kilkukrotnie deweloperzy prosili, by nie zarabiać na ich produkcji bez pozwolenia. Studio jednocześnie niezbyt walczy z chińskimi pluszakami, maseczkami i podobnego kroju gadżetami.