w

Wyciek podwodnej mapy do Among Us? Czym jest ten screen z kompletnie nieznanej mapy?

W Among Us raczej nie dochodzi do przecieków, dlatego wiele osób mocno się zdziwiło widząc podwodną mapę.


Among Us nie miał do tej pory problemów z przeciekami. Jedyną wpadką było zbyt wczesne dodanie The Airship na urządzenia Nintendo. Oprócz tego trudno o jakieś przecieki informacji, konceptów etc. Wszystko udostępniało samo InnerSloth.

To dlatego wiele osób mocno się zdziwiło widząc na TikToku i Instagramie ujęcia ponoć z nowej mapy. Mapa była przycięta, ujęcia robione niby z telefonu, niby z ukrycia, żeby zasymulować przeciek.

Podwodna mapa w Among Us?

Odnalezienie całego ujęcia wcale nie jest proste, ale wygląda na to, że jego autorem jest jeden z użytkowników Reddita, który sam dał pomysł na stworzenie “przecieku” tworząc tytuł “New Among Us Map?!?”

Całe ujęcie prezentuje najprawdopodobniej fanowską grafikę z konceptem mapy. Sugeruje to oznaczenie postu jako “Fan art”.

Jeżeli ktoś nie wie, skąd pochodzi grafika, to faktycznie może to być spokojnie przedstawione jako przeciek. Nie wydaje się jednak, by faktycznie nim był. Styl graficzny InnerSloth jak najbardziej jest do podrobienia i doskonale widać to na tym przykładzie. Póki co nie ma żadnych informacji o tym, by InnerSloth pracowało nad podwodną lokacją, ani nawet nad żadną inną oprócz The Airship.