Jak wyglądają szachy z Among Us? Dziewczyna postanowiła zrobić swojemu chłopakowi wyjątkowy prezent

Among Us

Reklama

Among Us powoli przedziera się do rzeczywistego świata.

Reklama


InnerSloth niedawno otworzyło swój własny sklep, w którym sprzedawane są różnego rodzaju „fanty” z Among Us. Ceny są tam jednak dość wysokie, szczególnie z wysyłką. Póki co większość przedmiotów to po prostu kubki lub plecaki.

Z podobnym klimacie użytkowniczka Reddita o nicku „ChubbiTrex” postanowiła zrobić coś własnego, specjalnie dla swojego chłopaka.

Szachy w klimatach Among Us

Ostatnio szachy stały się niesamowicie popularne. Między innymi za sprawą serialu Gambit Królowej, który nadal znajduje się w najchętniej oglądanych serialach Netflixa. „ChubbiTrex” postanowiła zrobić mały podarunek dla swojego chłopaka, tworząc szachy z Among Us. Jak sama pisze, nie gra zbyt często i w kilku elementach się pomyliła, natomiast całokształt szybko zyskał popularność.

Reklama

Same figury są odpowiednio oznaczone, by można się było zorientować w tym, co czym jest. Ta konkretna wersja szachów raczej nie będzie używana do grania, a do „wyglądania” na półce, aczkolwiek nadal jest to świetny i przede wszystkim oryginalny prezent.

Among Us tym samym dołącza do takich gier, jak League of Legends, Fortnite czy Overwatch, gdzie fani zaczynają wychodzić poza samą grę i przenosić ulubione produkcje do świata rzeczywistego.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej