w

Twórcy Among Us odpowiadają na plotki odnośnie daty wydania nowej mapy The Airship

Wygląda na to, że gracze poznali w końcu datę wydania The Airship.


InnerSloth nie mogło już dłużej ignorować wszystkich “przecieków” i nieoficjalnych informacji odnośnie daty wydania nowej mapy o nazwie The Airship. W efekcie na oficjalnym koncie Twitter pojawił się wpis nawiązujący do wszystkich teorii, jakie pojawiły się w internecie na przestrzeni ostatnich tygodni.

Na załączonej grafice widać kilka ciekawych dat, z których jedna z nich praktycznie nigdzie nie była wcześniej wymieniana. To właśnie ona ma stanowić tę najważniejszą podpowiedź.

Kiedy The Airship w Among Us?

Grafika to zbiór teorii, jakie pojawiały się w różnych miejscach w sieci. Jest tam między innymi 7 stycznia, co oczywiście się nie sprawdziło. Po lewej stronie widnieje też “2 tygodnie”, co już przez niektórych jest brane jako możliwa data.

Warto tutaj zwrócić uwagę na napis:

Early = Jan – March

InnerSloth wspominało, że mapa wyjdzie wczesnym 2021. Wygląda więc na to, że gracze będą mogli czekać nawet do marca. To oczywiście ten najgorszy scenariusz. Nieco lepszy zakłada, że data to 14 lutego, idealnie w walentynki.

Czy faktycznie? Trudno powiedzieć, natomiast jest taka szansa. To właśnie ta data jest tą, której nikt wcześniej nie wymieniał, a jednak InnerSloth ją tutaj umieściło. Niekoniecznie to cokolwiek oznacza, równie dobrze może to być mała zapowiedź jakichś dodatków z okazji walentynek, natomiast jest duża szansa, że to właśnie wtedy, 14 lutego, wyjdzie nowa mapa.