w

Twórcy Among Us potwierdzają coś, co do tej pory było tylko memem, czyli anatomię Crewmatów

Among Us od początku swojego istnienia miał podobny “problem” do Fall Guys.


Każdy doskonale wie, jak wyglądają i jak powstawały postacie w Among Us. Przypomnijmy, że twórcy jakiś czas temu podzielili się procesem tworzenia Crewmatów, który nie był jakiś szczególnie zaawansowany.

Tymczasem gracze zaczęli pytać nie tyle o warstwę zewnętrzną, ale też i wewnętrzną, czyli konkretnie o anatomię.

Czym są Crewmaci w środku?

Mediatonic, twórcy Fall Guys postanowili, że ich fasolki będą naprawdę mocno zaawansowanymi anatomicznie postaciami. Jeżeli chodzi o Among Us, to zawsze żartowano, że w środku znajduje się po prostu kość i tyle.

Co zabawne, InnerSloth potwierdził tę wersję. Nie próbowano nawet konkurować w tym względzie z Fall Guys. Jedna z użytkowniczek Reddita spytała, kiedy deweloperzy wyjaśnią anatomię Crewmatów. Oficjalne konto odpowiedziało dość krótko:

“To kość”

To po prostu kość. Nie ma w tej historii niczego więcej. Może być to pewnego rodzaju zawód, gdyż nawet w społeczności było mnóstwo propozycji odnośnie tego, jakie mogłyby być różnice.

Ta historia prawdopodobnie kończy się w tym miejscu i nie będzie miała ciągu dalszego. Chyba że rzeczywiście InnerSloth kiedyś stworzy nową, trzecią rolę, która będzie nieco ciekawsza pod tym względem.