w

Zmiana w Among Us, która naprawi największy problem po nowej aktualizacji, czyli…

InnerSloth nadal walczy z wieloma błędami, jakie pojawiły się po najnowszej aktualizacji. W tym wszystkim nie zawsz jednak chodzi o bugi.


10 godzin temu na oficjalnym profilu Among Us pojawiło się potwierdzenie tego, że finalnie uporano się z problemami przy zakładaniu kont na systemie Android. Jednocześnie lista z dokumentem bugów cały czas się powiększa, co zdecydowanie nie napawa optymizmem.

Co ciekawe, jeden z największych problemów, jakie pojawiły się po aktualizacji nie dotyczy jakiegoś błędu, a samej konstrukcji Among Us.

Funkcja, która mogłaby to naprawić

Gracze bardzo mocno narzekają na to, że co chwilę ktoś przegapia swoje głosowanie na Impostora. Jest to tak nagminne, że gracze postanowili zaproponować InnerSloth pewne rozwiązanie. Jak pokazuje użytkownik Reddita o nicku “FizixMan”, znacznik w rogu powinien być pokazywany nad wszystkimi innymi powiadomieniami. Teraz jest zasłonięty przez szybki czat.

Proste? Jak najbardziej, rozwiązuje też największy problem po aktualizacji. InnerSloth na pewno musiało widzieć ten temat, gdyż był naprawdę bardzo popularny. Można się więc spodziewać, że za jakiś czas zostanie to zmienione.

Póki co deweloperzy zajmują się innymi błędami, które nie tylko uprzykrzają rozgrywkę, ale w wielu przypadkach po prostu ją uniemożliwiają.