3 mapy, które idealnie pasowałyby do Apex Legends!

Apex Legends

Reklama

Apex Legends jest na wczesnym etapie, ale już teraz można sobie wyobrazić ewentualne mapy, jakie mogłyby się pojawić w produkcji Respawn!

Reklama


Miasto aniołów

Fani pierwszego Titanfalla na pewno kojarzą Angel City, które potem trafiło w zremasterowanej formie do drugiej odsłony serii.

Zdecydowanie, większa ilość miastowego klimatu mogłaby jeszcze bardziej oddać klimat Apex Legends. Natomiast musiałoby być to zrobione z głową, by przestrzenie na mapie nie były zbyt ciasne.

ANGEL CITY

Śnieżna mapa

Śnieżna wersja mapy to praktycznie pewniak, jeżeli chodzi o przyszłość gry. Co prawda nie było nigdy takiej mapy w serii Titanfall, ale Apex to zupełnie inna historia. Gra musi trzymać tempo za Fortnite i PUBG, które wprowadziły możliwość poczucia się, jak w środku zimy.

Reklama

Mapa Tytanów

Brak Tytanów w Apex Legends jak najbardziej jest sensowną decyzją. Natomiast wydaje się to być nieodłączną częścią uniwersum. Nic nie stoi na przeszkodzie, by Respawn stworzyło specjalną mapę, lub dedykowany Tytanom tryb gry. Tym bardziej, że studio pokazało, że umie balansować rozgrywkę, nawet z wielkimi maszynami na froncie.

Którą byście wybrali?

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej