w

7 sezon Apex Legends powinien trafić do gry już jutro. Jak prezentuje się najnowsza Legenda?

Jak wygląda granie najnowszą legendą Apex Legends – Horizon – Manipulatorem Grawitacyjnym?


Wszystkim fanom już wiadomo, że 7. sezon Apex Legends tuż-tuż. Z tego względu, jak zawsze, deweloperzy przygotowali z myślą o lepszej rozgrywce wiele nowych rzeczy, dodatków, jak i poprawy jakości czy wszelkich błędów.

Ostatnio gracze mieli okazję przyjrzeć się zwiastunowi gameplayu nowej mapy – Olympus. Przedstawiona została również historia Horizon – najnowszej legendy specjalizującej się w grawitacji, a teraz poza nią pokazano również, jak wygląda rozgrywka bohaterką. Jakie zdolności posiada?

Umiejętności Horizon

Po wcześniejszym zwiastunie gameplayu, na nowej mapie Olympus, twórcy pokazali też rozgrywkę kolejnej legendy.

Video

 

Wraz z premierą Sezonu 7 Apex Legends– Wstąpienie zaplanowaną na 4 listopada, Respawn wstrząśnie całą areną dodając nową Legendę, naukowca Horizon, specjalizującą się w grawitacji. Niegdyś uważana za zagubioną w otchłani kosmosu, Horizon powróciła, by stać się Legendą Olimpu. Teraz walczy o powrót do swojego syna.

Umiejętności prawdziwej mistrzyni pól grawitacyjnych nadadzą zupełnie nowy wymiar pojedynkom na arenie. Zobacz nowy zwiastun Legendy, aby dowiedzieć się więcej o jej taktyce bojowej.

Horizon zapewnia swojej drużynie przewagę podczas bitwy dzięki jej taktycznej Gwieździe Repulsorowej, dzięki której tworzy windę grawitacyjną. Jej umiejętność bierna wykorzystuje zaawansowany skafander kosmiczny, umożliwiający graczom manewrowanie w powietrzu i delikatne lądowanie z dużych wysokości. Jej robotyczny towarzysz i sojusznik N.E.W.T. pozwala graczom stworzyć mikro czarną dziurę, idealną do wyciągania oddziałów z ukrycia i trzymania ich w celu unicestwienia.

 • Zdolność pasywna
  • Kosmiczna wędrówka
   • Specjalny skafander Horizon zapewnia lepszą kontrolę w powietrzu i łagodniejsze upadki.
 • Zdolność taktyczna
  • Winda grawitacyjna
   • Odwraca grawitację, unosząc graczy i wystrzeliwując ich, gdy opuszcza windę.
 • Zdolność specjalna
  • Czarna dziura
   • Rozkaż NEWTOWI stworzyć małą czarną dziurę, która przyciąga graczy i posyła w ich kierunku uderzenie grawitonowe.

 

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends