w

7 sezon Apex Legends powinien trafić do gry już jutro. Jak prezentuje się najnowsza Legenda?

Reklama

Jak wygląda granie najnowszą legendą Apex Legends – Horizon – Manipulatorem Grawitacyjnym?


Wszystkim fanom już wiadomo, że 7. sezon Apex Legends tuż-tuż. Z tego względu, jak zawsze, deweloperzy przygotowali z myślą o lepszej rozgrywce wiele nowych rzeczy, dodatków, jak i poprawy jakości czy wszelkich błędów.

Ostatnio gracze mieli okazję przyjrzeć się zwiastunowi gameplayu nowej mapy – Olympus. Przedstawiona została również historia Horizon – najnowszej legendy specjalizującej się w grawitacji, a teraz poza nią pokazano również, jak wygląda rozgrywka bohaterką. Jakie zdolności posiada?

Umiejętności Horizon

Reklama

Po wcześniejszym zwiastunie gameplayu, na nowej mapie Olympus, twórcy pokazali też rozgrywkę kolejnej legendy.

Video

 

Wraz z premierą Sezonu 7 Apex Legends– Wstąpienie zaplanowaną na 4 listopada, Respawn wstrząśnie całą areną dodając nową Legendę, naukowca Horizon, specjalizującą się w grawitacji. Niegdyś uważana za zagubioną w otchłani kosmosu, Horizon powróciła, by stać się Legendą Olimpu. Teraz walczy o powrót do swojego syna.

Umiejętności prawdziwej mistrzyni pól grawitacyjnych nadadzą zupełnie nowy wymiar pojedynkom na arenie. Zobacz nowy zwiastun Legendy, aby dowiedzieć się więcej o jej taktyce bojowej.

Horizon zapewnia swojej drużynie przewagę podczas bitwy dzięki jej taktycznej Gwieździe Repulsorowej, dzięki której tworzy windę grawitacyjną. Jej umiejętność bierna wykorzystuje zaawansowany skafander kosmiczny, umożliwiający graczom manewrowanie w powietrzu i delikatne lądowanie z dużych wysokości. Jej robotyczny towarzysz i sojusznik N.E.W.T. pozwala graczom stworzyć mikro czarną dziurę, idealną do wyciągania oddziałów z ukrycia i trzymania ich w celu unicestwienia.

 • Zdolność pasywna
  • Kosmiczna wędrówka
   • Specjalny skafander Horizon zapewnia lepszą kontrolę w powietrzu i łagodniejsze upadki.
 • Zdolność taktyczna
  • Winda grawitacyjna
   • Odwraca grawitację, unosząc graczy i wystrzeliwując ich, gdy opuszcza windę.
 • Zdolność specjalna
  • Czarna dziura
   • Rozkaż NEWTOWI stworzyć małą czarną dziurę, która przyciąga graczy i posyła w ich kierunku uderzenie grawitonowe.

 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends