w

Jak będzie wyglądała rozgrywka w 7 sezonie Apex Legends – Wstąpienie? Zwiastun gameplayu

Kolejny sezon Apex Legends będzie dla graczy sporym powiewem świeżości.


Na arenie Apex gracze mogą rywalizować ze sobą już od 6 sezonów. Każdy z nich był na swój sposób wyjątkowy i wprowadził do gry równie wyjątkową postać. Społeczność miała już okazję poznać Legendę, która tym razem dołączy do reszty bohaterów (7 sezon Apex Legends wprowadza nową legendę Horizon i mapę Olimp. Co trzeba wiedzieć), a teraz może przyjrzeć się rozgrywce w nadchodzącym sezonie.

Nowa mapa, latające pojazdy i wiele więcej

Najnowsza mapa – Olimp – zdecydowanie odbiega od tego, co dotychczas mieli okazję zwiedzać gracze Apex Legends. Przyjrzeć można się jej na poniższym zwiastunie gameplayu.

Video

Respawn Entertainment opublikowało zupełnie nowy zwiastun rozgrywki Sezonu 7 Apex Legends! W tym sezonie gracze zostaną wrzuceni na nową mapę, Olimp, i zobaczą, co zaoferuje Arena, gdy 4 listopada rozpocznie się Wstąpienie.

Kiedy fani wylądują na ignorującej grawitację Utopii Olimpu, będą przedzierać się przez bujne krajobrazy, kryjące industrialne części miasta. Horizon dołączy do listy Legend, od stóp do głów wyposażonych w modne skórki, które idealnie pasują do nowej, ekskluzywnej areny. Gracze będą mogli wskoczyć na nowy poduszkowiec, Trójząb, aby wziąć udział w epickich walkach i emocjonujących pościgach wokół mapy.

Sezon 7 zapoczątkuje również Kluby, dając graczom możliwość brania udziału w meczach. Będą w nich uczestniczyć osoby o dopasowanych poziomach, zainteresowaniach czy stylach gry, dzięki czemu z kolejnych spotkań wytworzy się społeczność, zawsze gotowa na następne rozgrywki.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends