w

Apex Legends obiecuje „darmowe rzeczy” za błędy code:net. Gracz w rekompensacie dostał równowartość 400 zł

To głównie 8. sezon APEXa przyniósł grze problemy związane z code:net. Deweloperzy chcą naprawić sytuację.


Społeczność APEX Legends doskonale zdaje sobie sprawę, że ich tytuł ma pewne problemy, które uniemożliwiają graczom rozgrywkę na ich własnych kontach. Większość osób otrzymuje komunikat o kodzie błędu „code:net”, lecz nie zawsze tak jest.

Tak czy inaczej, deweloperzy opanowują sytuację i chcą dać pewne zadośćuczynienie poszkodowanej części społeczności.

Czym jest code:net i co mogą otrzymać poszkodowani gracze?

Powszechnie mówi się, że „code:net” jest pojedynczym błędem, z którym deweloperom bardzo trudno się uporać. Niestety, ci rzeczywiście nie mają ułatwionego zadania, ponieważ jest to raczej ogólny kod błędu, który informuje o wystąpieniu kłopotu i tym samym rozłączeniu z serwerem.

Dyrektor APEX Legends, Chad Grenier, powiedział:

Nie naprawiamy code:net, tylko naprawiamy problemy, które to powodują. 

Według licznych plotek deweloperzy dają darmowe monety i odłamki pamiątek. Podobno jednemu graczowi, który został poważnie dotknięty problemem z code:net, wysłano 150 odłamków pamiątek (starczy na jedną pamiątkę) i aż 15 tysięcy apex coinsów. Podobna liczba monet kosztowałaby w przybliżeniu 400 złotych.

Grenier poinformował w mediach społecznościowych, że najwyższym priorytetem jest obecnie naprawienie problemów. Później deweloperzy chcą dawać graczom „darmowe rzeczy”. Nie wiadomo czy reszta społeczności będzie mogła liczyć na rekompensatę równą 400 złotych, jednak można spodziewać się czegoś całkiem przydatnego.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends