Cross-Platform w Apex Legends. Respawn odpowiada, że to ważna kwestia!

Apex Legends

Reklama

Długo czekaliśmy na konkretne informacje i w końcu wiemy, jak obecnie wygląda sytuacja.

Reklama


Cross-Platform, czyli możliwość grania z innymi bez względu na platformę to coś, co zdecydowanie wiele osób chciałoby zobaczyć w Apex Legends. Macie PS4, ale chcecie pograć z kumplem mającym Xboxa? To miałoby być możliwe.

Na jakim etapie są prace?

Jeden z pracowników Respawn odpowiedział graczom na ich pytania. Dowiedzieliśmy się, że obecnie nie ma żadnego dokładnego terminu na wprowadzenie Cross-Platform, gdyż jest to mocno skomplikowane od strony technicznej. Chodzi też o porozumienie się ze wszystkimi stronami.

Reklama

Natomiast co cieszy i napawa ogromnym optymizmem to fakt, że twórcy pracują nad tą funkcją i jest mocno rozwijana. Developerzy zdają sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach Cross-Platform jest pewną podstawą i żałują, że nie podjęli tematu wcześniej, w momencie produkcji.

To zdecydowanie kwestia, której się przyglądamy. Wiemy, że gracze mają znajomych na różnych platformach i chcą grać wspólnie.

Na samą funkcję jeszcze trochę poczekamy. Nie wiadomo jednak ile. Mamy z kolei pewność, że Respawn pracuje nad tym aspektem.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej