w

Czy sklep w Apex Legends potrzebuje zmian? Stanowisko graczy w temacie

Sklep Apex Legends zdaniem graczy potrzebuje zmian. Czy w innych grach sklepy są bardziej przemyślane?


Sklep w Apex Legends jest dość ograniczony w porównaniu do innych produkcji. Gracze wychodzą z krytyką w stronę Respawn Entertainment i propozycjami, co mogłoby zostać zmienione, aby sklep był bardziej atrakcyjny. Należy pamiętać, że im ciekawszy okazałby się poprawiony sklep, tym na większe zarobki mogliby liczyć twórcy.

Jakie są uwagi graczy?

Przede wszystkim gracze narzekają na ceny, które w porównaniu do innych gier są dość wysokie.

Jak ceny za samą walutę nie powalają, tak za legendarną skórkę przyjdzie graczom zapłacić około 80 zł (1800 punktów Apex). W zestawieniu z przepustką bojową, która w cenie 950 punktów waluty premium oferuje dużo więcej niż pojedyncza skórka, te wydają się być naprawdę drogie.

ZOBACZ – Fanowski koncept zmian Octane’a z Apex Legends

Same skórki w Apex Legends również są dyskusyjnym tematem. Na dobrą sprawę w grze FPS gracz nie jest w stanie często przyglądać się postaci, a to, czy będzie on mógł patrzeć na skórki do broni, zależy wyłącznie od tego, czy uda mu się znaleźć je w grze.

Kolejnym problemem są ceny poszczególnych skinów względem innych. Skórka nie jest równa skórce i zdaniem graczy cenowe ustawianie na równi skina do niewielkiego P2020 i tego do Wraith nie wygląda dobrze.

ZOBACZ – Mirage w końcu doczeka się wyczekiwanych buffów w Apex Legends

Większość graczy deklaruje, że byłaby skłonna częściej lub w ogóle kupować skórki, gdyby kosztowały one połowę swoich cen. Czy obniżka tego typu mogłaby pojawić się w grze? Raczej nie. Respawn ma ściśle określone zasady wyceniania skórek bazowane na danych, do których mają dostęp tylko twórcy. Jeśli ceny od dłuższego czasu nie uległy zmianie, studio raczej ich już nie zmieni.

Najwidoczniej aktualny system odpowiada twórcom i nawet jeśli gracze zaglądają do sklepu rzadziej, to ostatecznie aktualne ceny są dla nich bardziej opłacalne.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends