Do Apex Legends powstanie tryb nocny? Byłoby fajnie, ale raczej nie

Apex Legends

Reklama

Na przestrzeni ostatnich miesięcy dość często widywaliśmy propozycje trybu nocnego do Apex Legends.

Reklama


Apex Legends na ten moment oferuje rozgrywkę jedynie podczas pełnego, słonecznego dnia. Gracze bazując na innych produkcjach Battle Royale proponują, by wprowadzić cykl dnia i nocy także do produkcji Respawn.

Tylko, czy tryb nocny miałby większy sens?

Tryb nocny w Apex Legends

Wyobraźnia graczy Apexa została ponownie rozpalona przez propozycję jednego z użytkowników reddita. VooDsXo stworzył koncept, który pokazuje, jak mogłaby się zmieniać pora w w Apexie.

Reklama

Oczywiście nie jest to pierwsza i zapewne nie ostatnia tego typu propozycja. I o ile wygląda świetnie na grafice, to rodzi wiele pytań.

Przykładowo kwestia niektórych odznaczających się skinów, które byłyby znacznie bardziej widoczne w nocy, niż inne. Dodatkowo mamy w Apexie efekt wystrzału, który zapewne sprawiałby, że kompletnie nie widzielibyśmy, w kogo strzelamy.

Te problemy jak najbardziej można obejść. Pytanie tylko, czy rzeczywiście jest to coś, nad czym Respawn powinno się obecnie pochylić – przerabianie efektu wystrzału, czy skórek i innych elementów kosmetycznych. Gra wydaje się być nie warta świeczki.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej