w

Najnowsze przecieki Apex Legends ujawniają nowy skin Gibraltara i Heirloom do Octane

Ostatnie przecieki Apex Legends ujawniają nowe przedmioty wizualne takie jak zestaw Heirloom dla Octane’a i nowy skin dla Gibraltara.


Respawn Entertainment w ostatnim czasie nie przestaje dawać graczom świeżych dawek wrażeń. Głównie za sprawą wydania czwartego sezonu i wskrzeszenia pierwotnej mapy gry o nazwie King’s Canyon.

Zupełnie inny Gibraltar i rewelacyjny Heirloom Octane’a

Zamiast zmienić kolorystykę lub zaledwie nieco zmieniać wygląd, skórka zmienia bardzo dużo elementów Gibraltara. Pozbywa się jego włosów, dodaje mu tatuaż na twarzy i zmienia kolor oczu.

ZOBACZ – Bug w nowej aktualizacji CS:GO, który kompletnie psuje grę

Podstawowym kolorem najnowszej skórki ma być kolor czarny, a mniejsze elementy mają barwy żółtą i niebieską. Cała zbroja Legendy została zmieniona na bardziej metaliczną w tematyce mechów.

Jak wygląda Heirloom dla Octane’a?

Poza skórką Gibraltara najnowsze wycieki rzuciły nieco światła na najnowszy Heirloom. W grze aktualnie są dostępne zaledwie cztery i prawdopodobieństwo na nadejście piątego jest naprawdę wysokie.

Po przyjrzeniu się spersonalizowanej skórce Octane’a widać w niej jego miksturę stymulującą adrenalinę Legendy. Dla innych legend może okazać się ona śmiertelna, a sama broń z pewnością nada klimatu walce wręcz jako Octane.

Nie jest powiedziane, kiedy gracze mogą spodziewać się możliwości odblokowania przedmiotów, ale zważając na to, że wyciekły one online, całkiem prawdopodobne jest, że Respawn niedługo podzieli się z fanami oficjalnymi informacjami na ten temat.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends