w

Jak zdobyć darmową skórkę Maestro w Rainbow Six: Siege dzięki Twitch Prime

Darmowy zestaw Maestro do odebrania za pośrednictwem Twitch Prime


Gracze Rainbow Six: Siege będą mieli okazję odebrać pełny zestaw do operatora Maestro dostępny w ostatnim zestawie łupów Twitch Prime. Zestaw “Żółty Kamuflaż” zawiera hełm, strój, skórkę broni i przywieszkę.

Jak odblokować skórkę?

Co należy zrobić? Aby odebrać skórkę należy wejść na stronę naszego profilu Ubisoft – klik – i w zakładce informacje o koncie, i jeśli nasze konto nie jest jeszcze połączone, połączyć je.

ZOBACZ – Planowane zmiany Rainbow Six Siege wraz z nową operacją Void Edge

Kiedy konta są już połączone należy przejść do strony z nagrodami Twitch Prime – klik – i wybrać zakładkę Rainbow Six: Siege, aby odebrać prezent.

Uzbrój się na nowy sezon Rainbow Six Siege i zdobądź darmowy, ekskluzywny zestaw operatora Maestro już dziś! Wszystkie nagrody są darmowe dla użytkowników Twitch Prime – nie masz jeszcze subskrypcji? Połącz swoje konto Amazon Prime lub zacznij darmowy trial już dziś.

Ci, którzy jeszcze nie mają Twitch Prime, mogą odebrać nagrody używając miesięcznego i jednorazowego okresu testowego przeznaczonego dla nowych użytkowników, a aktualnie do odebrania są dostępne nagrody również do innych gier: Call of Duty, League of Legends, Teamfight Tactics i Destiny 2.

Zwykle w Twitch Prime co miesiąc pojawiają się nowe nagrody do Rainbow Six. Następnym zestawem będzie Pizza Party Mozzie.

Serwis, poza darmowymi dodatkami do gier, oferuje również wiele innych korzyści, np. szybszą dostawę, Prime TV i wiele więcej.