w

Nowy event “Przejęcie systemu” w Apex Legends. Nowe skórki, nowe tryby gry i więcej

https://www.ea.com/pl-pl/games/apex-legends/news/system-override

Respawn nie próżnuje i prezentuje nadchodzący event w Apex Legends.


Respawn zapowiedziało nowe wydarzenie sezonowe o nazwie “Przejęcie systemu”. Od 3 do 17 marca gracze będą mieli okazję spróbować nowych trybów gry, pograć na “starych mapach”, zdobyć nowe, cybernetyczne przedmioty.

Czego można się spodziewać po „Przejęciu systemu”:

  • Tryb ograniczony czasowo – Deja łup
    • Po raz pierwszy wrócimy na chwilę do Królewskiego Kanionu z nowym rodzajem wyposażenia: ewoluującą osłoną
    • W pierwszym tygodniu poszalejemy na Skraju Świata, zaś w drugim wrócimy do Królewskiego Kanionu.
  • Wyjątkowa mapa postępów w wydarzeniu do odblokowania dwóch legendarnych skórek na broń
  • 24 wyjątkowe przedmioty kosmetyczne dostępne bezpośrednio lub w pakietach „Przejęcia systemu”
  • O zestawie pamiątek Octane’a
    • Odblokuj wszystkie 24 przedmioty kosmetyczne „Przejęcia systemu”, aby otrzymać zestaw pamiątek Octane’a

ryb ograniczony czasowo – Deja łup

Czy spędziłeś kiedykolwiek całą grę, rozglądając się za karabinem Spitfire, a w ręce wpadały ci same Mozambiki? Wolisz mieć już obmyśloną trasę po R-301 lub fioletowy pancerz? W takim razie ten tryb z pewnością ci podpasuje.

Deja łup to wyjątkowa wersja Igrzysk Apex, w której błąd w systemie spowodował, że na czas trwania wydarzenia łup będzie się pojawiał we wszystkich grach w tym samym miejscu. Nawet trasa samolotu i pozycje pierścienia będą się w tym trybie powtarzać, jednak w ich przypadku zmiana zajdzie raz dziennie, zaś w przypadku łupów – wcale. Naszym celem jest krótkoterminowe poprzestawianie mety i nagrodzenie was za szybką naukę nowych zasad. Ale uwaga, bo skoro wy wiecie gdzie znaleźć upragniony R-99 z powiększonym magazynkiem, to inni też już to wiedzą.

Pierwszy tydzień trybu Deja łup odbędzie się na Skraju Świata, zaś w drugim tygodniu będziemy świadkami powrotu legend do Królewskiego Kanionu.

Debiut nowego sprzętu – ewoluującej osłony

W ramach ograniczonego czasowo trybu Deja łup, będzie można przetestować nowy rodzaj wyposażenia: ewoluującą osłonę. Świeżo podniesiona będzie słabsza od pospolitej osłony osobistej (białej), lecz w miarę zadawania kolejnych obrażeń graczom (nie licząc graczy już powalonych) może stać się silniejsza od fioletowej osłony. Ewoluujące osłony zmieniają kolor w miarę rozwoju, ale ich nieustanny charakterystyczny blask pomoże ci je rozpoznać. Postępy osłony zostają zachowane podczas zmiany właściciela, więc możemy się spodziewać naprawdę ciekawych zakończeń gry.

Z początku ewoluująca osłona będzie dostępna wyłącznie w trybie Deja łup , a liczba takich osłon na grę będzie zwiększona. Po zakończeniu wydarzenia rozważymy dodanie osłony do wszystkich gier, więc czekamy na wasze opinie.

Mapa nagród wydarzenia

W styczniu, w ramach wydarzenia „Szałowy dancing”, wprowadziliśmy nowy system nagród, w którym można zdobyć ich więcej i na więcej sposobów. Z chęcią wracamy z tym pomysłem bogatszym o kilka usprawnień, takich jak więcej nagród i wyzwań do ukończenia. Poniżej przedstawiliśmy pełną mapę nagród wydarzenia:

Będziesz mieć możliwość zdobycia do 1000 punktów za zestaw wyzwań, a ten będzie się teraz odnawiał każdego dnia. Istnieje mieszanka wyzwań, które można zrealizować w trybie ograniczonym czasowo lub dowolnym, co daje wolność wyboru. Tak jak ostatnim razem, możesz jednocześnie zaliczać wyzwania przepustki bojowej.

Kosmetyczne przedmioty klasy premium

Wydarzenie „Przejęcie systemu” wprowadza kolejny zestaw 24 tematycznych, limitowanych przedmiotów kosmetycznych. Wszystkie 24 przedmioty będą dostępne w ramach zakupu bezpośredniego (za monety Apex lub metale rzemieślnicze) i w pakietach Apex wydarzenia przez cały czas jego trwania. Każdy pakiet z wydarzenia zawiera jeden przedmiot z wydarzenia oraz dwa spoza niego, na następujących zasadach:

Przedmioty spoza wydarzenia będą obejmowały nast. kategorie: Skórki do broni, skórki legend, egzekucje, pozy i ramki sztandarów, śledzenie statystyk, odzywki początkowe i po zabójstwie, zawieszki do broni lub metale rzemieślnicze.

Jeśli odblokujesz wszystkie 24 przedmioty kolekcjonerskie z wydarzenia „Przejęcie systemu”, zestaw pamiątek Octane’a otrzymasz za darmo. Jeśli zaś nie uda ci się odblokować tego zestawu podczas wydarzenia, będzie on wciąż dostępny w pakietach Apex po jego zakończeniu.

Zmieniamy system pamiątek, by ułatwić wam zdobycie upragnionego zestawu. Zamiast całego zestawu pamiątek otrzymasz teraz odłamki pamiątek. Możesz je potem wymienić na wybrany zestaw pamiątek. Szansa na odłamki będzie taka sama, jak w poprzednim systemie, więc po otwarciu 500 pakietów Apex będziesz ich mieć wystarczająco dużo, by odblokować pamiątkę w sklepie. I nie martw się, twój dotychczasowy postęp w dążeniu do 500 pakietów Apex zostanie zachowany po zmianie systemu. Jeśli gracz zbierze wszystkie dostępne zestawy pamiątek, nie będzie mógł otrzymywać kolejnych odłamków do czasu, aż do gry trafią nowe zestawy.