Oto najlepsze bronie w Apex Legends! Czym grać!

Apex Legends

Reklama

Jakie bronie są najlepsze w Apex Legends? Mamy nadzieję, że odpowiemy na to pytanie!

Reklama


Gra w Apex Legends robi się coraz trudniejsza. To normalne, wielu graczy już opanowało grę, poznało najlepsze techniki, bronie i legendy. Dzisiaj zajmiemy się tymi drugimi i postaramy się podpowiedzieć, na co warto polować i jakiej broni nie pozbywać się z ekwipunku.

Jakie bronie najlepsze w Apex Legends?

Strzelba – Mastiff

Jaka strzelba najlepsza w Apex Legends?

Po prostu miażdżąca przeciwników broń. Jeden pocisk zadaje 18 obrażeń w ciało i 36 w głowę. Łatwo przeliczyć, że trafienie wszystkimi pociskami z jednego strzału zada 144 obrażeń w ciało i aż 288 w głowę. To wystarczy, by z łatwością zlikwidować przeciwnika.

Reklama

Karabin snajperski – Kraber

Jaka snajperka najlepsza w Apex Legends?

Celność popłaca. Obrażenia w ciało 125, w głowę zadamy 250 obrażeń. Wystarczy dobrze celować i nie powinniśmy mieć problemów z kolejnymi wrogami. Jedynym problemem może być ilość naboi, jaką dysponujemy na początku, jest to tylko 8 naboi.

Natomiast jest to bardzo rzadko występująca broń. Jako zamiennik można używać Triple Take, które dysponuje magazynkiem z 5 nabojami, ale ma wysokie obrażenia 69 w ciało i 138 w głowę.

Lekki karabin maszynowy – Spitfire

Jaki najlepszy karabin maszynowy Apex Legends?

Uniwersalna broń pod wieloma względami. Często będziemy jej używać zarówno na krótkim, jak i na długim dystansie. Przyzwoita szybkostrzelność połączona z przyjemnymi obrażeniami 20 w ciało i 40 w głowę to naprawdę miazga.

Z drugiej strony Devotion także daje radę. Warto wspomnieć, że Devotion posiada większy DPS oraz magazynek 35 vs 44.

Pistolety maszynowe – Prowler

Jaki najlepszy pistolet w Apex Legends?

Broń z całkiem prostym do opanowania odrzutem, co sprawia, że będziemy jej używać również na średnim dystansie. Niezależnie od tego, czy lubicie strzelać serią (po 5 pocisków), czy automatycznie, Prowler powinien być dla Was odpowiedni.

Karabin Szturmowy – R-301

Jaki najlepszy karabin w Apex Legends?

R-301 to połączenie dobrej efektywności i mobilności. Duże obrażenia i wysoki DPS 180 zapewniają nam dużą przewagę nad przeciwnikami. Idealna broń dla nowych graczy, którzy nie są jeszcze zaznajomieni ze wszystkimi mechanikami gry. Mały odrzut bardzo ułatwia sprawę.

Jakie są Wasze ulubione bronie? Dajcie znać!

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej