w

Respawn nie umie liczyć? Wpadka przy tworzeniu skina do Octane w Apex Legends

Artyści Respawn, studia odpowiedzialnego za Apex Legends zaliczyli niezłą wpadkę.


Wraz z nowym wydarzeniem o nazwie Szałowy Dancing, do gry wprowadzono szereg nowych przedmiotów kosmetycznych. Wśród nich także skórkę do Octane.

Gracze przyjrzeli się jej dokładniej i zauważyli, że Respawn zaliczyło niezłą wpadkę. Zapomnieli o jednej liczbie na zegarze.

Wpadka przy skinie Octane

Nowa skórka Octane przedstawia postać z wielkim zegarkiem na środku. Wygląd możecie zobaczyć poniżej:

Okazuje się, że skórka zawiera zabawny błąd. Zegarek choć wygląda świetnie, to jednak nie byłby do końca funkcjonalny. Po przyjrzeniu się widać, że z liczby „IX” przeskakujemy od razu na „XI” z pominięciem samego „X”.

Respawn już dało znać, że wie o problemie i w dość zabawny sposób wskazało winnego. Widać, że twórcy Apex Legends podchodzą do tego z uśmiechem i bez grama złości.

Okazuje się, że artysta odpowiedzialny za skina po prostu zapomniał o liczbie dziesięć. Nie wiadomo jednak, kiedy zostanie to naprawione. Z tego, co mówią pracownicy, nawet za 4 do 6 tygodni. Wszystko przez to, że nie jest to jakiś niesamowicie krytyczny problem, wymagający łatki.

Octane prawdopodobnie zostanie zaktualizowana wraz z kolejnym, dużym patchem. Przy okazji wiemy, że odbędzie się on za nieco ponad miesiąc.