Skórka Voidwalker Wraith powraca do sklepu Apex Legends. Wszystko, co trzeba o niej wiedzieć

Apex Legends

Reklama

Jedna z najbardziej charakterystycznych i unikatowych skórek powróciła do sklepu w grze.

Reklama


Wraith jest najpopularniejszą Legendą Apex Legends, o play rate rzędu prawie 32% w sezonie 5 wyprzedzając pozycję z miejsca drugiego o nieco ponad 21%. Skórka z wydarzenia, które miało miejsce podczas drugiego sezonu, przez zaledwie kilka tygodni, stała się jedną z najbardziej unikatowych w grze. Dziś jednak gracze ponownie mogą ją nabyć dzięki twórcom, którzy postanowili przywrócić ją do gry.

Informacje dotyczące nowej zawartości w sklepie

Po wielu prośbach i sugestiach głównego producenta Apex Legends mówiących, że skin nie trafi już do gry, skórka Voidwalker jest dostępna jako jeden z kilku zestawów, które pojawiły się w sklepie.

Cena zestawu zawierającego omawiany skin wynosi 2500 Apex Coinów i w zestawie zawiera rzadką ramkę oraz skórkę „Gnarly” do RE-45.

Reklama

Rzadka skórka Voidwalker nie jest też jedyną skórką i elementem kosmetycznym, który pojawi się w Apex Legends wraz z nowym wydarzeniem. Tajemniczy pistolet Loby, P2020, który po raz pierwszy pojawił się w zwiastunie sezonu 5, również jest dostępny w sklepie w ramach pakietu „Dressed to Kill”.

Zestaw Loby kosztuje tyle samo i oferuje również odblokowanie nowej legendy sezonu 5 oraz ciemnoczerwony elżbietański strój zatytułowany „Elegante”.

Zestaw „Phase Shift” jest ostatnim z nich. Zawiera rzadkie, ponownie wydane skinów dla Lifeline i Bangalore oraz nową skórkę Prowlera, „Night Light”.

Poza omówionymi powyżej zestawami w sklepie pojawiły się jeszcze 3 inne skupiające się głównie na paczkach Apex.

Niezależnie od tego, co interesuje każdego z graczy, to oferty w sklepie są naprawdę interesujące. Zwłaszcza głównie omawiana skórka Wraith, która od dawna była przez wszystkich wyczekiwana.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej