w

Kto będzie kolejną legendą sezonu 6 w Apex Legends? Wiele wskazuje na znanego już Ramparta

Wiele śladów dotyczących kolejnej legendy zaczyna układać się w spójną całość. Co gracze wiedzą już teraz?


Przecieki w Apex Legends od zawsze były czymś, na czym faktycznie budować można było swoje zdanie na temat gry. Pomijając zmyłkę, jaka miejsce miała przed nadejściem Revenanta, to przecieki prawie zawsze były trafne i ujawniały plany twórców, zanim ci mieli okazję sami pochwalić się swoją pracą. Kolejny sezon już zbliża się do Apex Legends – co wiadomo więc na temat kolejnej legendy, która trafi na arenę?

Shiela, Rampart, Nova – kto zostanie kolejną legendą?

Imię Rampart zostało ujawnione już w lutym 2019 roku, jednak nie udało się jasno stwierdzić, jak mogły wyglądać jego umiejętności. Legenda przedstawiana była głównie jedną grafiką, którą udało się zdobyć data minerom.

ZOBACZ – Amerykańskie wojsko promowało konkurs na Twitchu. W rzeczywistości był to formularz rekrutacyjny do armii

Dzięki data minerom gracze poznali kolejną legendę, która, jak się okazuje, jest kobietą o imieniu Nova. Powiązane z nią są dodatki do broni z paintballową amunicją, które już wkrótce pojawią się w grze wraz z wymalowanymi sprayem szyldami „All Hail Shiela”, co według domniemań może być pierwszym prawdziwym imieniem Ramparta.

Nova na jedynej jak dotąd grafice bardzo przypomina Hinduskę swoją karnacją i kropką na czole o nazwie Bindi charakterystyczną dla kobiet z Indii. Wszystko układałoby się w spójną całość, kiedy weźmie się pod uwagę rozpoczynający się wkrótce hinduski festiwal kolorów o nazwie Holi.

Jakie umiejętności może mieć kolejna legenda?

Możliwe jest, że ukazane niżej umiejętności zostały zmienione już w trakcie testów, jednak są to najaktualniejsze informacje, jakie da się znaleźć w sieci.

Umiejętność bierna – Fixer: Zmiana na walkę wręcz wyposaża legendę w klucz, który pozwala naprawiać struktury.

Cover Fire: Strzelanie zza osłony umiejętności Amped Cover zwiększa obrażenia.

Gunner: Karabiny maszynowe mają większą pojemność magazynka i przeładowują się szybciej.

Pierwsze dwie z nich były zdecydowanie bardziej przeznaczone do trybów PvE. Gracze najprawdopodobniej ujrzą ostatnią z nich.

Umiejętność taktyczna – Amped Cover: Stawia osłonę, która blokuje nadchodzące strzały i zwiększa zadawane obrażenia.

Umiejętność specjalna – Emplaced HMG: Stawia osadzony karabin maszynowy, który może być użyty przez każdego. Duża pojemność magazynka i długi czas przeładowania.

Kolejny sezon przewidziany jest na 18 sierpnia, więc gracze zdecydowanie dowiedzą się o tym, co planują twórcy, jeszcze przed tą datą.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends